30-40 bin TL'ye ikinci el iPhone önerisi

Bütçe
40.000 TL

Cermen

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam herkese. Uzun zamandır Samsung kullanıyorum ve artık hiçbir şeyi çalışmıyor. Eski model de olsa iPhone'a dönmek istiyorum. Maksimum 30-40 bin TL bütçeyle alınacak ikinci el veya yenilenmiş iPhone modeli önerir misiniz?

(Android düşünmüyorum arkadaşlar, sadece iPhone önerirseniz sevinirim)

Son düzenleme:
Yenilenmiş önermem, ikinci elde güvendiğiniz birinden almıyorsanız yine tavsiye etmem. Anladığım kadarıyla samsung tarafından sıkılmışsınız ama fiyat / performans olarak bakarsak o fiyatlara iphone 13 alacağınıza s24 plus almanızı tavsiye ederim. İndirimleri yakalarsanız 39-40 civarlarına satılıyor. Takas desteği de var.

Selam herkese. Uzun zamandır Samsung kullanıyorum ve artık hiçbir şeyi çalışmıyor. Eski model de olsa IPhone'a dönmek istiyorum. Maksimum 30-40 bin TL bütçeyle alınacak ikinci el veya yenilenmiş iPhone modeli önerir misiniz?

iPhone almanı önermem tamam sıkıldıgını biliyorum Android'den fakat arkasında elma var diye ikinci el e 30 bin vermek akıllıca olmaz.

iPhone 12 sıfırı 27 binden başlıyor 128 GB 13 yerine alınabilir 8 bin civarı fark var aralarında

Bu sitede son model iPhone'lar dışında iPhone önereni linçliyorlar hocam. Bir an önce Samsung alacağınızı söyleyin yoksa birazdan Realme, Xiaomi önerileri gelecek.
+1 katılıyorum

Bu sitede son model iPhone'lar dışında iPhone önereni linçliyorlar hocam. Bir an önce Samsung alacağınızı söyleyin yoksa birazdan Realme, Xiaomi önerileri gelecek.
Forumun klasik durumu hocam. Laptop tavsiyesi isteyene masaüstü, IOS sorana Android, Linux'çuya Windows vs..

iPhone 12 sıfırı 27 binden başlıyor 128 GB 13 yerine alınabilir 8 bin civarı fark var aralarında

+1 katılıyorum
iPhone 12'nin çalışma durumu nasıl şu an acaba? Kasma donma olur mu? 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum çünkü.

Son düzenleme:
Forumun klasik durumu hocam. Laptop tavsiyesi isteyene masaüstü, IOS sorana Android, Linux'çuya Windows vs..

iPhone 12'nin çalışma durumu nasıl şu an acaba? Kasma donma olur mu? 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum çünkü.
Kasma donma vs yok çok akıcı bir telefon ama bataryası biraz zayıf. Bütçe varsa IP 13 alınabilir.

Bu sitede son model IPhone'lar dışında iPhone önereni linçliyorlar hocam. Bir an önce Samsung alacağınızı söyleyin yoksa birazdan Realme, Xiaomi önerileri gelecek.

Ben önerecektim fakat Xiaomi'nin reklam abartması yüzünden vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı