30 bin lira gaming laptop önerisi

rcsoft

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Yaklaşık 30 bin liralık bir bütçem var ve bir oyun laptopu almak istiyorum. Açıkçası birkaç gündür araştırıyorum ve aşağıdaki modeller arasında kaldım. Sizce hangisini almak daha mantıklı?

Monster Tulpar T7 V20.5.2
https://www.akakce.com/laptop-noteb...0-freedos-17-3-fhd-144hz-fiyati,78445647.html

Monsterlerla ilgili herkes çok sorun çıktığından yakınıyor, donanım olarak gayet iyi gözükse de tereddütlerim oluştu :D

HP Victus 16 D1035NT

MSI KATANA GF76 12UC

Ben bunlar arasında kaldım. Ancak başka önerileriniz varsa duymayı çok isterim.

Teşekkürler

Monster kullanan iki arkadaşım var. İkisi de memnun olmadıklarını belirtmişti. Tavsiyem Lenovo'nun Legion serisine bir bakabilirsiniz.

Monster kullanan iki arkadaşım var. İkisi de memnun olmadıklarını belirtmişti. Tavsiyem Lenovo'nun Legion serisine bir bakabilirsiniz.
Hocam Legion'un fiyatlarından haberiniz varmı?

Hocam Legion'un fiyatlarından haberiniz varmı?
Haklısınız evet. Şu an yurtdışındayım ve legionlar Türkiyede oldukları kadar pahalı değiller.

Yurtdışından getirebilecek bir tanıdığınız var ise bir seçenek olabilir belki. 3060'lı legion'u 18.000 tl ye almıştım 3 ay önce.

AMD işlemcisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Pek bir bilgim yok bazı arkadaşlar intel tercih etmenin daha iyi olacağını söylemişlerdi
İntel'e göre 6800H daha az performanslı lâkin üzmez. Öyle aman aman da bir fark yok. Ryzen 7 6800H'da RTX 3060'ı rahatça besleyebilen bir işlemci.

Geri
Yukarı