30 bin TL'ye kadar DDR5 sistem tavsiyesi

uags1905

Attopat
Daha fazla  
Bütçe: 30 bin.
Öncelik: DDR5 sistem.
Kullanım: Çoğunlukla Hikayeli oyunlar ve standart günlük kullanım.

Merhaba. Bütçeme uygun (artı eksi bir iki bin esneme olabilir) fiyat performans olarak en mantıklı sistem ne olabilir?

Taksit ile alacağım, faiz oranları olarak uygun bir siteden olmalı.

Monitör alacağım ekstra, sistem önerisiyle birlikte bu sisteme bu monitör gider diyeceğiniz yine F/P monitör önerilerini de verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
Bütçe: 30 bin.
Öncelik: DDR5 sistem.
Kullanım: Çoğunlukla Hikayeli oyunlar ve standart günlük kullanım.

Merhaba. Bütçeme uygun (artı eksi bir iki bin esneme olabilir) fiyat performans olarak en mantıklı sistem ne olabilir?

Taksit ile alacağım, faiz oranları olarak uygun bir siteden olmalı.

Monitör alacağım ekstra, sistem önerisiyle birlikte bu sisteme bu monitör gider diyeceğiniz yine F/P monitör önerilerini de verirseniz çok sevinirim.

FHD için

2K için

FHD için

2K için

Üstad, bu sisteme o kadar çok baktım ki ezbere biliyorum neredeyse. Ama AMD ekran kartlarıyla sorun yaşayan çok kişi var. 7000 serisi ile sorunların ortadan kalktığını da söyleyen çok kişi var. Bu konuda yorumunuzu merak ediyorum.

Üstat, bu sisteme o kadar çok baktım ki ezbere biliyorum neredeyse. Ama AMD ekran kartlarıyla sorun yaşayan çok kişi var. 7000 serisi ile sorunların ortadan kalktığını da söyleyen çok kişi var. Bu konuda yorumunuzu merak ediyorum.

AMD 7 serısınde büyük ölçüde yazılım problemlerini çözdü. Bence şu fıyat bandındakı en mantıklı sistem.
NVIDIA dersen de,

AMD 7 serısınde büyük ölçüde yazılım problemlerini çözdü. Bence şu fıyat bandındakı en mantıklı sistem.
NVIDIA dersen de,
Marka takıntım yok benim için önemli olan stabil düzgün ve performanslı çalışması. İkisini karşılaştırınca Sinerji venom saf özellik olarak çok öne çıkıyor, küçük de olsa sıvı soğutucu da fiyatın içinde. Venom için
En mantıklı ve makul özelleştirme neler yapılabilir. İlla şuan hepsi dört dörtlük olsun demiyorum. İlerleyen zamanlarda iyileştirme yapabilirim.

Geri
Yukarı