30 bin TL'ye laptop önerisi

Emreea

Hectopat
Bütçem belli alabildiğim. En uzun ömürlü ve performanslı laptopu almak istiyorum. Aklımda birkaç model var fakat çok detaylı bilgiye sahip değilim. En çok baktığım;

Victus modellerinde çok yakın fiyatlara aynı özellikleri sunuyorlar kafam çok karıştı merak ettiğim noktalar.

1- Ekran kartı 75watt sanırım 6 GB VRAM ile yeterli performans alır mıyım?
2- 512 GB SSD yetmediği taktirde hard disk takabilir miyim?
3-Uzun ömürlü olur mu?
Varsa aklınızda yakın fiyatlarda laptop önerilerinize açığım.

Özellikle mağazadan almak istiyorum herhangi bir problemde internet alışverişlerinde muhatap bulamadigim için çekiniyorum. Ne gibi kronik sorunu var hocam.

Kız arkadaşıma almayı düşünüyorum aslında o laptop istiyor yoksa masaüstü sistem çok çok daha mantıklı ama işte kadın milleti ne diyeyim o yüzden bir sorun yaşadığım zaman muhatap bulayım diye mağazalara bakıyorum. Bu Victus modelini buldum işlemcisi iyi gözüküyor ekran kartı da öyle RAM 16 vs hoşuma gitti ama bilene danışmak her zaman en iyisidir diye konu açtım.

Bütçe cikarsa https://www.akakce.com/laptop-noteb...-ssd-16-1-inc-fhd-144hz-fiyati,365774933.html

Cikmazsa atilan Nitro 16'yi oneririm. Victus 15'in isinma sorunu var. Magazadan alacaksaniz maksimum Nitro 5 alabilirsiniz, indirim olmadikca hepsi kazik fiyattan satiyorlar. Ayrica sorun ciktiginda magaza ile internetteki saticinin ilgilenme durumu arasinda fark yok. Kotu magaza oldugu gibi kotu satici da olabilir, bu duruma dikkat ederseniz yeter.

Kız arkadaşıma almayı düşünüyorum aslında o laptop istiyor yoksa masaüstü sistem çok çok daha mantıklı ama işte kadın milleti ne diyeyim o yüzden bir sorun yaşadığım zaman muhatap bulayım diye mağazalara bakıyorum. Bu Victus modelini buldum işlemcisi iyi gözüküyor ekran kartı da öyle RAM 16 vs hoşuma gitti ama bilene danışmak her zaman en iyisidir diye konu açtım.
Oyun oynamıcaksa m1 alın. Windows laptopların hepsini tokatlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı