300-400 TL Yazlık parfüm önerisi

sopikhant

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
300-400 TL bandında yaz için parfüm arıyorum. Geçen sene Bargello'nun invictus muadilini kullanmıştım. Kalıcılığı çok düşük olduğundan Mad'e baktım ama onun da düşükmüş sanırım. Belirttiğim fiyat bandında parfüm önerir misiniz? İnvictus benzeri olursa daha güzel olur.

Mad iyi aslında ağır parfümleri var mı bilmiyorum.

Eros muadili değil mi? Şuan da kullanıyor musunuz? Kalıcılığı nasıl? Invictus istememin sebebi geçen yaz onu kullanıyordum. Kışın Swy muadili kullandım. Tekrar Invictus kullanıp kız arkadaşımın kafasında anıları canlandırmaktı. Ama Invictus muadilinin yorumları kötü görünüyor.

Kullanıyor musunuz? Ne kadar kalıcı? Bir 561 vakası daha istemiyorum uçup gidiyordu.

Eros muadili değil mi? Şuan da kullanıyor musunuz? Kalıcılığı nasıl? Invictus istememin sebebi geçen yaz onu kullanıyordum. Kışın Swy muadili kullandım. Tekrar Invictus kullanıp kız arkadaşımın kafasında anıları canlandırmaktı. Ama Invictus muadilinin yorumları kötü görünüyor.

Kullanıyor musunuz? Ne kadar kalıcı? Bir 561 vakası daha istemiyorum uçup gidiyordu.
Kalıcı istiyorsanız orijinal almalısınız. O fiyat bandında aldıklarınızın hepsi uçucu olacaktir.

Geri
Yukarı