300 TL'ye ile şarj edilebilir lityum pil önerisi

Bütçe 300.
Arkadaşlar kendi kendime bir şey denemek için lityum pil alacağım 2 tane. Kapasitesi yüksek olsa güzel olur. Şarj edilebilir olsun.

harry 3.7 VOLT 5000 MAH 18650 ÅARJ EDÄ°LEBÄ°LÄ°R PÄ°L (TEKLÄ°) Li-ion (Lityum Ä°yon) Fiyatı, Yorumları - Trendyol Ben böyle bir şey buldum alınabilir mi?

Belirttiğin ürün sahtedir. O fiyata 5000MAH zor. Zaten değerlendirme de belli ediyor. Şarj edilebilirden yana sıkıntı yokta. İki tane biraz zor. Yüksek derken ne kadar iş görür? Ona göre fiyat arttığı için zorlanabilirsin. Tabii bilindik sitelerden alırsan kaliteli almış olursun. Diğer türlü çok dandik satılan piller var. Bu piller şakaya gelmez. Kutusuz öneririm. Eğer lehim yapacaksan. Önerim de budur iki adet alırsın.

Belirttiğin ürün sahtedir. O fiyata 5000MAH zor. Zaten değerlendirme de belli ediyor. Şarj edilebilirden yana sıkıntı yokta. İki tane biraz zor. Yüksek derken ne kadar iş görür? Ona göre fiyat arttığı için zorlanabilirsin. Tabii bilindik sitelerden alırsan kaliteli almış olursun. Diğer türlü çok dandik satılan piller var. Bu piller şakaya gelmez. Kutusuz öneririm. Eğer lehim yapacaksan. Önerim de budur iki adet alırsın.
Ben yapacağım şeyi söyleyelim siz ona göre yorumlayın; arkadaşım elektrikçi, evinde iki tane kullanmadığı güneş paneli vardı bende alabilirmiyim dedim senin olsun dedi. İki tane 12 hücreli(24 de olabilir) güneş paneli var, bunları kullanarak lityum pilleri şarj edicem, lityum pillerde bir usb çıkışından telefonu şarj edicek.

Ben yapacağım şeyi söyleyelim siz ona göre yorumlayın; arkadaşım elektrikçi, evinde iki tane kullanmadığı güneş paneli vardı bende alabilir miyim dedim senin olsun dedi. İki tane 12 hücreli(24 de olabilir) güneş paneli var, bunları kullanarak lityum pilleri şarj edeceğim, lityum pillerde bir USB çıkışından telefonu şarj edecek.

Bu direkt yapılacak bir işlem değil. Bunun için kart ile işlem yapılması gerekiyor. Örnek olarak bms veya tekli ise normal şarj devresi gibi. Güneş panelinin voltajı da fazla gelebilir. Ayarlaman vs bunlar gerekli. Benim attığım toplamda 5200MAH yapıyor. Bu da günümüzde genelde 5000MAH batarya telefonlar bulunur. 0'dan 100 kadar şarj eder. Tabii güneş paneli devresi olması gerektiği için yani sürekli şarj altında olmaması gerekir. Ama kamplarda vs kullanıldığında örnek %50 kullandın %50 kaldı. Gerisini şarj ettiğinde %100 olacağı için sürekli döngü şeklinde kullanabilirsin. Bu fiyata da şu anda Max alabileceğin bu gibi görünüyor. Siteyi biliyor musun bilmiyorum ama güvenilirdir. Elektrik elektronik ihtiyaçlarını buradan alabilirsin. Kendimde kullandım kullanmaya da devam edeceğim.

Bu direkt yapılacak bir işlem değil. Bunun için kart ile işlem yapılması gerekiyor. Örnek olarak bms veya tekli ise normal şarj devresi gibi. Güneş panelinin voltajı da fazla gelebilir. Ayarlaman vs bunlar gerekli. Benim attığım toplamda 5200MAH yapıyor. Bu da günümüzde genelde 5000MAH batarya telefonlar bulunur. 0'dan 100 kadar şarj eder. Tabii güneş paneli devresi olması gerektiği için yani sürekli şarj altında olmaması gerekir. Ama kamplarda vs kullanıldığında örnek %50 kullandın %50 kaldı. Gerisini şarj ettiğinde %100 olacağı için sürekli döngü şeklinde kullanabilirsin. Bu fiyata da şu anda Max alabileceğin bu gibi görünüyor. Siteyi biliyor musun bilmiyorum ama güvenilirdir. Elektrik elektronik ihtiyaçlarını buradan alabilirsin. Kendimde kullandım kullanmaya da devam edeceğim.
güneş panelleri elimde var

bunları kullanarak yapabilirmiyim?

Güneş panelleri elimde var

Bunları kullanarak yapabilir miyim?

Bu powerbank devresini pek önermem. Ama en önemlisi güneş panelleri kaç volt? Aynı zamanda güneş panellerini direkt doğru şekilde powerbank şarj soketine bağladıktan sonra güzelce izole etmen gerekir. Sıvı teması vb olmaması için. Onun dışında basit ve ucuz olsun dersen yine de alınabilir.

Geri
Yukarı