3000 TL gamepad önerisi

1714661694743.png

İdefix'e bir giriyoruz aaaa Markon yazıyor. Şuan xbox 9. nesil alınmaz arkadaşlar bunu kabul edin artık.

Bence 8BitDo Ultimate Bluetooth.

Eksik ürünler var Vader 3 pro veya Gulikit KK3 Max ultimate bluetooth'dan daha gelişmiş ürünler.

Forumlarda çok öneriliyor bu model. Yerinizde olsam bunu alırdım.

8Bitdo Ultimate Bluetooth

Alternatif:

Xbox kolu alıp geçerdim ben olsam.

Hall effect olmayan bir kontrolcü almak istemiyorum. 8bitdo ve Gulikit KK3 Max şuan inceliyorum.

Hall effect olmayan bir kontrolcü almak istemiyorum. 8bitduo ve Gulikit KK3 Max şuan inceliyorum.
Dediklerimden birini alın attıklarımın ikiside hall effect kontrolcü - Tetik trigger ayarı ve 4'lü backbutton sistemi bulunduruyor. Mekanik switch seviyorsan Vader 3 pro'nun dpad ve facebuttonları mekanik.

Hocam o rehber çok kötü hazırlanmış.

Ancak sizin önerdiğiniz kol güzel.

Dediklerimden birini alın attıklarımın ikiside hall effect kontrolcü - Tetik trigger ayarı ve 4'lü backbutton sistemi bulunduruyor. Mekanik switch seviyorsan Vader 3 pro'nun dpad ve facebuttonları mekanik.

Vader 3 pro 80 dolar bandında benim için geçerli bir ürün olmuyor hocam. Diğerlerini inceliyorum Gamesir G7 SE fiyat olarak güzel bir seçenek olduğu için zaten öncelikli seçeneğimdi.

Vader 3 pro 80 dolar bandında benim için geçerli bir ürün olmuyor hocam. Diğerlerini inceliyorum Gamesir G7 SE fiyat olarak güzel bir seçenek olduğu için zaten öncelikli seçeneğimdi.
Attığım link aliexpress linki 2600TL'ye geliyor bütçen 3000TL yazmışsın ona göre önerdim.

Orada daha eksik çok marka var oradaki gamepadleri 2'ye katlayacak.

Attığım link aliexpress linki 2600TL'ye geliyor bütçen 3000TL yazmışsın ona göre önerdim.

Orada daha eksik çok marka var oradaki gamepadleri 2'ye katlayacak.
Kusura bakmayın linki kaçırmışım. Önerdiğiniz kol muhteşem özelliklere sahip. Bu fiyattaki en iyi ürün önerisi denebilir mi? Kafamı karıştıran hiç aliexpressden alışveriş yapmadım. Piyasadan çok ucuza olma sebebi toptan satış fiyatı olması mı?

Geri
Yukarı