3000 TL'ye kadar F/P kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

RebeLKilleR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 5800X / Asus Prime B550M-A / G.Skill RipjawsV 32 GB (16x2) DDR4 3200 MHz CL16 / Samsung 990 Pro 1 TB / Lian Li Lancool III-X A-RGB / Cooler Master M2 Silent Pro 850 Watt +80 Silver / Arctic Liquid Freezer III 420mm A-RGB (Black) / Asus ROG Strix GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X OC Edition
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı / IT
Merhabalar.

3000 TL'ye kadar bilgisayarda kullanılmak üzere kablosuz oyuncu kulaklığı önerileriniz varsa açığım. Kablodan kurtulmak istiyorum. Performans takıntım var. En F/P ürün hangisiyse ona yöneleceğim. Minimum fiyata maksimum performansı ve kaliteli elde etmek için elimden geleni yapacağım.

Bulabildiğim en ideal model Corsair Void Elite RGB. Daha iyi öneriniz varsa bekliyorum.

Bütçede minik artılar ve eksiler olabilir, problem değil.

Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Merhabalar.

3000 TL'ye kadar bilgisayarda kullanılmak üzere kablosuz oyuncu kulaklığı önerileriniz varsa açığım. Kablodan kurtulmak istiyorum. Performans takıntım var. En F/P ürün hangisiyse ona yöneleceğim. Minimum fiyata maksimum performansı ve kaliteli elde etmek için elimden geleni yapacağım.

Bulabildiğim en ideal model Corsair Void Elite RGB. Daha iyi öneriniz varsa bekliyorum.

Bütçede minik artılar ve eksiler olabilir, problem değil.

Şimdiden teşekkür ederim herkese.
Nays ile BS V2 SE 2800TL'ye düşüyor. Kulağınız büyük ise HS80 yerine BS V2 SE tercih etmenizi tavsiye ederim ama bir yerde denemeniz daha iyi olur.

Kablolu alacak olursam Blackshark V2 X düşünüyordum ama... Kablosuza geçmek gibi bir niyetim var ama çok pahalı olmuşlar. Kablosuzda galiba bütçeyi baya bir arttırmam gerekecek.

Geri
Yukarı