3000 TL'ye kadar kasa önerisi

Bütçe
2000 - 3000 ₺ arası

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıdaki parçalar için hava akışı iyi olan, fiyatına göre kaliteli bir kasa bakıyoruz. Aşağıdaki kasalardan hangisini önerirsiniz? Ek olarak önerebileceğiniz başka kasa varsa değerlendirebilirim. 3 bin ₺'yi geçmezse çok iyi olur. İyi sosyaller.

Ekran kartı: Sapphire RX 7700 XT Nitro+ ( 320 mm )
İşlemci: R5 7500F + ID-Cooling SE 224 XT.
Anakart: MSI Pro B650-S Wi-Fi
PSU: Corsair CV650 80+

GÜNCELLEME: DARK MAXİMA V30 KASAYI SATIN ALDIM. KONU KİLİTLENEBİLİR.

Son düzenleme:
Dark maxima V30 satın aldım hocam. Teşekkürler yine de öneriniz için.
Hocam hayırlı olsun , bende kasa toplamaya çalışıyorum. Konu açtım ama henüz yardımcı olan pek olmadı. Forumu araştırırken konunuza denk geldim.

Anakart: ASRock B550M-HDV AMD B550 4733 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
İçin aldığınız kasayı alsam sorun yaşar mıyım ? memnun musunuz

Hocam hayırlı olsun , bende kasa toplamaya çalışıyorum. Konu açtım ama henüz yardımcı olan pek olmadı. Forumu araştırırken konunuza denk geldim.

Anakart: ASRock B550M-HDV AMD B550 4733 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
İçin aldığınız kasayı alsam sorun yaşar mıyım ? memnun musunuz
Anakart olarak standart ATX destekliyor yani seninki uyar. Soğutucu olarak ne kullanıyorsun bilmiyorum ama eminim sığar.

Merhaba. Eğer kullanma fırsatın olduysa nasıl kasa alınır mı? Bende almak istiyorum.

Hocam hayırlı olsun, bende kasa toplamaya çalışıyorum. Konu açtım ama henüz yardımcı olan pek olmadı. Forumu araştırırken konunuza denk geldim.

anakart: ASRock B550M-HDV AMD B550 4733 MHz (OC) DDR4 soket AM4 mATX
işlemci: AMD Ryzen 5 5600
İçin aldığınız kasayı alsam sorun yaşar mıyım? Memnun musunuz?

Hocam dün sistemi kurduk. Birader çok beğendi. Kasa çok iyi çıktı içi çok geniş, tüm bileşenler rahatça sığdı. Malzeme kalitesi gayet iyi. Kablolama için kanallar vs. bırakmışlar. Üst ve ön panel Full mesh. Önde 3, arkada 1 fan olarak geliyor. RDR 2'de tam yükte ekran kartı 64 dereceyi, işlemci ise 53 dereceyi geçmedi. Fanlar sessiz ve sorunsuz çalışıyor. Ek olarak kumandasından fan hızını, ışıklandırmayı kontrol edebiliyorsunuz. İlerleyen zamanlarda kendi sistemimde kullandığım Xigmatek Helios kasadan V30'a geçmeyi düşünüyorum. Almayı düşünüyorsanız değerlendirin mutlaka. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.
Videoda detaylıca açıklanmış. Bir göz atın isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı