3000 TL'ye kadar klavye önerisi

Godsume

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 2 ay önce Razer Huntsman klavyem bozulduğu için yeni bir klavye arayışına girdim, aklımda 3-5 model var ve hepsi de kendi markalarında üst seviye klavyeler. Öncelikle yer sıkıntım yok, %60, %80 veya Full size klavye olabilir. %60ların pek görüntüsünü beğenemiyorum ama kim bilir alınca alışırım hiç kullanmadım ama TKL daha hoş gözüküyor gibi.

Aklımdaki klavyeler,

Razer Huntsman V2 TKL (2000 TL yurt dışı)
Razer Huntsman Mini (2000 TL yurt dışı)
Razer Blackwidows V3 TKL (yurt içi 1500 TL)
Corsair K70 RGB TKL (3000 TL).
Logitech G PRO (LoL versiyonu yurt içi 2 bin TL)
Glorious GMMK Kompakt (2300 TL Yurt dışı)

Bunlar arasındayım açıkçası. Bazıları bir tık alt olabilir performans olarak çok fark olmuyor ise biraz da cebime kalmış olur :)

Bütçem maksimum 3000 bin ama derseniz şunu alın çok memnun kalırsanız diye biraz daha çıkarım. Alacağım ürün en az 6 taksit olması lazım bir de. Yurt içi veya dışı fark etmez güvenilir olmalı.

HyperX kulaklık dışında bir ürün kullanmadım, aslında denemek lazım ama HyperX denilince sanki böyle Razer, SS, Logitech yanında bir tık sönük bir ürün gibi geliyor ama denemedim deneyebileceğim bir yer bulursam düşünebilirim.
3 marka sette kullandım. En kalitelisi hyperx bence.

3 marka sette kullandım. En kalitelisi HyperX bence.

Doğrudur Mediamark da falan varsa gidip deneyebilirim hissiyatı nasıl diye. SS'in kulaklığını ve mousesini denemiştim gerçekten ikisini de çok beğenerek kullandım. Razer'in klavyesi de çok iyiydi. SS'nin klavyesini internet kafede denemiştim ama hatırlamıyorum nasıldı. Logitech'in alt ürünlerini kullandım üstleri nasıl bilmiyorum.

Açıkçası mouse ile klavyeyi aynı marka düşünüyorum ama bakalım nasıl olacak. Şu an DeathAdder var mouse olarak ama değişmek istiyorum claw tutuşa sahibim ve 2 yıldır hiç alışamadım emanet gibi kullanıyorum. :)

Hyperx pulsfire haste mouse al.

Şu an yeni eve taşındım. Görsel olarak hyperx setim bu.

Dosya Ekleri

• IMG-20221031-WA0002.jpeg
    IMG-20221031-WA0002.jpeg
    323,9 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Görsel olarak hoşuma gitti ilk fırsatta Teknosa veya Mediamark da bakacağım

Güncelleme;

Tam Razer Huntsman V2 alacaktım 2300 TL + 90 TL kargo ücreti, TKL olanı büyük indirime girmiş.

Razer Huntsman V2 TKL Red Switch (İspanyolca) aldım arkadaşlar şaşırtıcı şekilde 1400 TL fiyata indirimi olmuş, kargo da 90 TL Tam 1482 TL'ye aldım. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı