Rehber 3000 TL'ye kadar oyun kulaklığı tavsiyeleri

Selam, onca konudan sonra bunun bir rehberini oluşturmaya karar verdim. Umarım hoşunuza gider, keyifli okumalar. Yüksek bütçeli kulaklıklardan fazla anlamadığım için rehberimiz 3000 TL'ye kadar olacak.

0-300 TL:
Bu fiyat aralığında maalesef uzun süre götürebilecek güzel bir kulaklık yok, bütçe yükseltilmesini tavsiye ederim zorlanarak.

300-400 TL:

400-600 TL:

600-800 TL:

900-1000 TL:

1000-1200 TL:

1200-1600 TL:

1600-3000 TL:

Diğer rehberlerimde görüşmek üzere!

Son düzenleme:
Tamam hadi 200 liralık kulaklık fazla ucuz oldu işini 600-700 liralık kulaklık da görür endişelenme.

Bak güzel kardeşim ben diyorum ki profesyonel oyuncu değilsen bir kulaklığa binlerce lira bayılmanın anlamı yok.

Siz hayatınızda 200TL'lik kulaklık dışında kulaklık kullandınız mı? 600 700TL'de az bir kulaklık için. İyi bir performansı olmaz.

Siz hayatınızda 200TL'lik kulaklık dışında kulaklık kullandınız mı?
Evet kullandım hem de senin hayal edemeyeceğin kadar fazla çeşit kulaklık kullandım zamanında artık almıyorum bile işime yaramıyor laptop kullanırken

Tamam hadi 200 liralık kulaklık fazla ucuz oldu işini 600-700 liralık kulaklık da görür endişelenme.

Bak güzel kardeşim ben diyorum ki profesyonel oyuncu değilsen bir kulaklığa binlerce lira bayılmanın anlamı yok.
Kişinin kendi parası ve kendi fikri. Öneri olarak açılmış bir konuda şu muhabbeti yapmanız kadar saçma olan bir şey yok.

Selam, onca konudan sonra bunun bir rehberini oluşturmaya karar verdim. Umarım hoşunuza gider, keyifli okumalar. Yüksek bütçeli kulaklıklardan fazla anlamadığım için rehberimiz 3000 TL'ye kadar olacak.

0-300 TL:
Bu fiyat aralığında maalesef uzun süre götürebilecek güzel bir kulaklık yok, bütçe yükseltilmesini tavsiye ederim zorlanarak.

300-400 TL:

400-600 TL:

600-800 TL:

900-1000 TL:

1000-1200 TL:

1200-1600 TL:

1600-3000 TL:

Diğer rehberlerimde görüşmek üzere!
Hocam nacizane fikrimce her ne kadar forumda Rampage tarzi markalar onerilmese de Rampage RH1 Hectora modeli 0-300 arasina eklemenizi tavsiye ederim. Blackshark V2x aldim daha bugun. Acikcasi aralarinda pek fark yok. Hatta mikrofon olarak Rampage RH1 Hectora daha iyi bile diyebilirim. Ama tabi ki malzeme kalitesi olarak cok daha onde. Ses kalitesi olarakta ayni sekil ucurum fark olmasa da yine de onde. Simdi bazi arkadaslar illa ki beni lincleyecektir boyle bir yorum yaptigim icin ama aklinizda bulunsun dedim. Ayrica guzel rehber elinize saglik.

E-sporcu değilsen 3000 liralık kulaksız gereksiz dedim pek kötü bir şey demedim aslında.

Konuyu kilitletmeye falan mı çalışıyorsun? Uzatma daha tamam hadi senin gönlün olsun hepsi aynı hepsi gereksiz. Hadi git artık konuyu okurken sıkıldım sayende.

Geri
Yukarı