30000 TL gaming laptop tavsiyesi

Kullanan arkadaşlarımdan genelde kötü yorumlar duydum (Touchpad'in erken bozulması, kullanılan malzeme kalitesi, donma, kasma, ses sorunu vs.). Tabii ki de amacım markayı kötülemek değil fakat genelde sıkıntı çıkardığını duydum. Tabii diğer firmalar da mükemmel denemez.

Victus cihazlarda limit diye bir durum söz konusuymuş tam anlayamadım açıkçası ne olduğunu.
Hayır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok

Kullanan arkadaşlarımdan genelde kötü yorumlar duydum (Touchpad'in erken bozulması, kullanılan malzeme kalitesi, donma, kasma, ses sorunu vs.). Tabii ki de amacım markayı kötülemek değil fakat genelde sıkıntı çıkardığını duydum. Tabii diğer firmalar da mükemmel denemez.
Monster cihazlar hem ısınıyor hemde bildiğim kadarıyla kronik anakart problemleri var

Watt değerlerim olması gerektiği gibi neden bahsediyorsun aynı donanıma sahip farklı marka latoplarla aynı performansları alıyorum?

Konu dışına çıkmamak için burada uzatmamayı tercih ediyorum. Gerçekten öğrenmek istiyorsanız benim profilime veya kendi profilinize beni etiketleyerek neden bunu söylediğimi yazarsanız size dönüş yapacağım.

Geri
Yukarı