30000 TL laptop önerisi

Bütçe
30000
Aslında MSI iyidir de bence Nitro bundan iyi. Hem ekranı 16 inç hem de 165 Hz. Bunlar göze çarpan avantajları, daha incelemedim bile.

Evet hocam Nitro daha iyi MSI'daki 4050 105W Nitro'daki 140W.

Nitro kullanmadım ancak Victus'u da tavsiye etmiyorum. Bence Nitro alın.

Hocam Victus'ta ne gibi sıkıntılar yaşadınız?

Nitro kullanmadım ancak Victus'u da tavsiye etmiyorum. Bence Nitro alın.

İnceleme videolarında iyi diyorlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Victus'ta ne gibi sıkıntılar yaşadınız?
Hocam laptopta mini DP çıkışı yok, bu yüzden HDMI ile görüntü çıkışı alabiliyorsunuz. HDMI ile de G-Sync özelliğini kullanamıyorsunuz. Ayrıca her monitör HDMI 2.1 desteklemiyor. Bazen, sanırım MUX'tan, ekrana çok garip bir şey oluyor, bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyor. Böyle ekran bozuluyor gibi oluyor. Son birkaç aydır yaşamıyorum ama bir ara sürekli oluyordu. Işık süzmesi çok, ghosting var, renk kalitesi kötü. Paneli çok kötü anlayacağınız.

Hocam laptopta mini DP çıkışı yok, bu yüzden HDMI ile görüntü çıkışı alabiliyorsunuz. HDMI ile de G-Sync özelliğini kullanamıyorsunuz. Ayrıca her monitör HDMI 2.1 desteklemiyor. Bazen, sanırım MUX'tan, ekrana çok garip bir şey oluyor, bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyor. Böyle ekran bozuluyor gibi oluyor. Son birkaç aydır yaşamıyorum ama bir ara sürekli oluyordu. Işık süzmesi çok, ghosting var, renk kalitesi kötü. Paneli çok kötü anlayacağınız.
Hocam Intel mi AMD mi daha mantıklı laptoplarda.

Geri
Yukarı