3000TL fare önerisi

Bütçe
3000
Çok para vermek benim tercihim, elimdeki fare bundan iyi zaten. Bu bütçede bir fare alacak olsaydım 550TL fare önerisi diye konu açardım.

Öyle yapıyorum o zaman, tekrardan teşekkürler.

Tamam da baktığın mousedaki sensör ile benim attığım mousedaki sensör özellik olarak bire bir aynı, switch olarak attığım mouse bir tık daha iyi, bir tek kablosuz diye 2450TL fazla vermek bana pek mantıklı gelmedi sen bilirsin. Bu fiyata başka kablosuz mouselar da bulabilirsin ayrıyeten.

Tamam da baktığın mousedaki sensör ile benim attığım mousedaki sensör özellik olarak bire bir aynı, switch olarak attığım mouse bir tık daha iyi, bir tek kablosuz diye 2450TL fazla vermek bana pek mantıklı gelmedi sen bilirsin. Bu fiyata başka kablosuz mouselar da bulabilirsin ayrıyeten.
Prestige OM pek beğenilen bir switch değil. Ayrıca TrueMove Pro hiçbir şekilde AimPoint'in yanına hem teorik hem pratik olarak yaklaşamaz. Hotswap switch soketleri, kablosuz avantajı, malzeme kalitesi gibi sayısız artısı da var.

Ayrıca TrueMove Pro hiçbir şekilde AimPoint'in yanına hem teorik hem pratik olarak yaklaşamaz.

Eh sen bilirsin hocam istediğini al, istediğine inan. İki fareyi da kullansan sensörler arasında bir fark anlayamazsın ama sonuçta para benim değil. 3000TL'ye bir sürü alternatif varken ASUS kullanmak garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı