3060 Ti PUBG Mobile'de düşük FPS veriyor

tekken12

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda ekran kartı olarak RTX 3060 Ti ve işlemci olarak AMD Ryzen 5600 olmasına rağmen PUBG Mobile'de kasıyor.
FPS sabit 60'da ama kastığı çok belli sorunumu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
3060 Ti sisteme PUBG Mobile oynatırsan tabii gücüne gider. (!)

Şaka bir yana sadece PUBG mobilde mi yaşıyorsun bu sorunu? Başka oyunlarda denedin mi?

Emilatör programı ayarlarından işlemci çekirdek sayısını ve kullanılan RAM miktarını arttırman gerekebilir.

Sistemin benimki ile aynı, oyunu fazla oynamadım ama bende de aynı sorun vardı işlemci sanallaştırma açık olması lazım, emilatör ayarlarını kontrol et veya farklı bir emilarör dene.

İşlemcinin sanallaştırma teknolojisi açık mı?
Evet.

Emilatör programı ayarlarından işlemci çekirdek sayısını ve kullanılan RAM miktarını arttırman gerekebilir.
otomatikte hepsi

otomatikte hepsi

otomatikte hepsi

Emülatör programı ayarlarından işlemci çekirdek sayısını ve kullanılan RAM miktarını arttırman gerekebilir.

Otomatikte hepsi.

Şaka bir yana sadece PUBG mobilde mi yaşıyorsun bu sorunu? Başka oyunlarda denedin mi?

PUBG Mobile'de sadece RDR 2'yi bile Ultra ayarlarda 100 FPS oynuyorum.

Emülatör programı ayarlarından işlemci çekirdek sayısını ve kullanılan RAM miktarını arttırman gerekebilir.

Otomatikte hepsi.

PUBG Mobile'de sadece RDR 2'yi bile Ultra ayarlarda 100 FPS oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı