Yazılım 30TL'ye 1 yıllık VDS + 2 aylık $250 USD

Sağolun hocam öyle bir şey yapabilirseniz haber edinde hemen beğenelim, mesela biz web sitemize nasıl isim alabiliyoruz ya da google gibi tarayıcılar nasıl sitemizi gösterebiliyor vb. şeyleri kaç kişiye sorsamda kimse maalesef ki tam olarak anlatamadı ve html ile uğraşınca tasarım bi yana öbür tarafta hosting işlerini de merak ediyor insan.

Reis ya konuyu yapıştırmış, eyvallah sağolasın.

Selam.

Atlantic.net sitesi için geçerli bir kampanya yapılıyor. Sanal kart bakiyenize 100₺ atıyorsunuz ve sistem 30₺ para çekiyor. Çektikten sonra sanal kartınızı kapatabilirsiniz.

Onay süreci: Kayıt işlemlerini doğru bilgi ile tamamladıktan sonra ortalama 20 dakika içinde hesabınız onaylanacaktır bunun ilgili bir bilgilendirme maili de alacaksınız.

$250 / 2 aylık için veriyor artı olarak g2.1GB veya g3.2 sunucu açarak 1 yıl kullanım hakkı tanıyor sizlere.

Not: 1 adetten fazla sunucu açmanızı önermiyorum yoksa ekstra ücretlendirilebilir.

Hesabım onaylandı ücretsiz serveri nasıl alabilirim?
Adım 1: Dashboard'da bulunan try Cloud Servers'a tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 2070062

Adım 2: Sunucu ismi, işletim sistemi ve lokasyonu seçiyoruz. ( İngiltere lokasyon ve desktop Experience sürüm öneririm)

Eki Görüntüle 2070064

Adım 3: 1 year seçeneğini seçip general purpose alanından g3.2 GB'ı seçiyorsunuz ve sunucu oluştur diyorsunuz.

Eki Görüntüle 2070070

Adım 4: Sunucu bilgileriniz panelde gözükecek ve mail adresinize gelecektir hayırlı olsun!

Sunucu özellikleri:
2 GB RAM.
1 vcpu.
50GB SSD.
3 TB transfer.

Eki Görüntüle 2070061

Arkadaşlar yoğun talepten ötürü bazı hesaplarda ek onay isteniyor bilginiz olsun bu tür durumlarda size mail atılacak ve kartın sahibi olduğunuzu doğrulamanızı isteyecektir.

Bende de onaya düştü ve 17TL Ödeme çekti onay için çekilen bu ödemenin ekstresinde olan kodu sisteme girmemi istedi ve bu şekilde onay yaparak işlemi hallettim.
Hocam merhaba halen daha bu kampanya geçerli mi?

Ücretsiz değilmiş arkadaşlar boşuna açtırmayım bence, fiyatı ucuz olsa da ücretsiz değil. Açtırdığınız kartı iptal ettirdiğinizde veya limitini sıfırladığınızda hesabınız kilitleniyor yani tek ücreti tek seferlik de almıyor sanırım

Ücretsiz değilmiş arkadaşlar boşuna açtırmayım bence, fiyatı ucuz olsa da ücretsiz değil. Açtırdığınız kartı iptal ettirdiğinizde veya limitini sıfırladığınızda hesabınız kilitleniyor yani tek ücreti tek seferlik de almıyor sanırım.

Kaç gün oldu çekilen para iade olmayacak mı?

Ücretsiz değilmiş arkadaşlar boşuna açtırmayım bence, fiyatı ucuz olsa da ücretsiz değil. Açtırdığınız kartı iptal ettirdiğinizde veya limitini sıfırladığınızda hesabınız kilitleniyor yani tek ücreti tek seferlik de almıyor sanırım
Evette ücreti bir defa ödeyince karttan tekrar çekim yapmaya çalışmaması lağzım yani 1 yıllık alıyorsan 365 gün sonra tekrar ödeme almaya çalışır normalde ve kartın kapanıp kapanmadığını bilmemesi lağzım sadece ödeme almaya çalışıp iptal olursa anlaşılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı