Oyun 3200 TL kulaklık önerisi

Bütçe
3000-3200

zlf7ss

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ilk önce ben şu anda G PRO X kablolu kulaklık yanına da HyperX QuadCast mikrofon kullanmaktayım. G PRO X kulaklığımın kablosu koptuğundan yeni bir kulaklık arıyorum. Şu anda aklımda olan G733 var fakat ne kadar iyi ses kasarım bilmiyorum G PRO X'i Rainbow Six CS:GO ve Valorant'ta denedim ve performansından söylendiği kadar memnun olmadım. Ayrıca yeni alacağım kulaklıkta bu oyunlarda kullanılacak buna göre G PRO X'den daha rahat ses kasılabilecek bir kulaklık arıyorum ve kablosuz arıyorum önerilerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ilk önce ben şu anda G PRO X kablolu kulaklık yanına da HyperX QuadCast mikrofon kullanmaktayım. G PRO X kulaklığımın kablosu koptuğundan yeni bir kulaklık arıyorum. Şu anda aklımda olan G733 var fakat ne kadar iyi ses kasarım bilmiyorum G PRO X'i Rainbow Six CS:GO ve Valorant'ta denedim ve performansından söylendiği kadar memnun olmadım. Ayrıca yeni alacağım kulaklıkta bu oyunlarda kullanılacak buna göre G PRO X'den daha rahat ses kasılabilecek bir kulaklık arıyorum ve kablosuz arıyorum önerilerinizi beklerim.
Benim sadece steam de 500 oyunum var. Hepsi de güncel. Beni mahalle de deli diyorlar. Ben hyperx flight kulaklığı üstüne bir kulaklık görmedim. Senin dediğin kulaklık dahil bir çok marka kullandım.. Flight ayak seslerini çok net veriyor. Ve inanılmaz hafif.. Tercihim bu. Amazon.com.tr

-(BAĞLANTI USB'sine dikkat et. TR satışı yok. Eksisi bu) Yamulursa gg

Benim sadece Steam de 500 oyunum var. Hepsi de güncel. Beni mahalle de deli diyorlar. Ben HyperX Flight kulaklığı üstüne bir kulaklık görmedim. Senin dediğin kulaklık dahil birçok marka kullandım. Flight ayak seslerini çok net veriyor. Ve inanılmaz hafif. Tercihim bu. Amazon.com.tr

-(Bağlantı USB'sine dikkat et. TR satışı yok. Eksisi bu) yamulursa gg.

Kanka eyvallah ama kablosuz ve alsam kablolu Cloud 2'ye bakardım Flight yerine.

Geri
Yukarı