33 bin TL gaming laptop önerisi

Bütçe
28000-33000

İzmirlix35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bu bütçe civarlarında laptop önerisi istiyorum, aşağıdaki seçeneklerden hangisi iyi sizce, veya başka bir önerinizi sunarsanız sevinirim.

Merhaba bu bütçe civarlarında laptop önerisi istiyorum, aşağıdaki seçeneklerden hangisi iyi sizce, veya başka bir önerinizi sunarsanız sevinirim.

Attığınız Nitro 16'yı alın geçin bu bütçelerdeki muadillerine göre daha iyi bir model.

Attığınız Nitro 16'yı alın geçin bu bütçelerdeki muadillerine göre daha iyi bir model.

Bu fiyat bandında ki laptopları araştırdım bayağı herkes Nitro 16 öneriyor bende onu düşünüyorum, peki attığım Lenovo hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Kasa kalitesine filan önem verirseniz Nitro 16.
Kasa bir tık geride olsun 4060 olsun derseniz.
Üstte atılan Nitro.

Kasa kalitesi dediğiniz dış kasanın sağlamlığı parçaları falan mı hocam.

Bu fiyat bandında ki laptopları araştırdım bayağı herkes Nitro 16 öneriyor bende onu düşünüyorum, peki attığım Lenovo hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Nitro 16 ve attığım Nitro 5'in soğutması harika. Ve evet dış kasadan bahsediyor. Yani ya daha sağlam dış kasa 4050 ekran kartı ya da kasa kalitesine bir tık az önem verirsen 4060 ekran kartı.

Kasa kalitesini falan boş ver sunu al. Sirf Nitro 16 diye 4050 alinmaz.

Malzeme kalitesi, panel kalitesi ve soğutma performansı faktörlerine kasa kalitesi diyoruz.

Geri
Yukarı