350 TL ve altına sessiz klavye önerisi

mrhelloworld

Hectopat
Selamlar, en fazla 350 TL olmak üzere bir klavyeye ihtiyacım var ama ailemle yaşıyorum ve sessiz klavye olması önemli.
Ayrıca mekanik klavye olmak zorunda değil. Silent Red adlı Switch'ler gördüm ancak Türkiye'de bu Switch'e sahip bir ürün göremedim, görsem de büyük ihtimalle bütçem yetmeyecekti (Cherry MX Switch'ler aşırı pahalı). Membran veya mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum.

bende bu klavyeyi gördüm ama aynı klavyenin hepsiburada yorumlarında 1 2 haftalık kullanımdan sonra tuşlarının gıcırtı yapıp sertleştiğini yazmış bir kişi, 20 like almış yorumu siz kullandınız mı bu klavyeyi ?
bende yok ama arkadaşımda var. Gayet memnun olduğu için önerdim. Bide indirim var. Kaçırma derim.

Selamlar, en fazla 350 TL olmak üzere bir klavyeye ihtiyacım var ama ailemle yaşıyorum ve sessiz klavye olması önemli.
Ayrıca mekanik klavye olmak zorunda değil. Silent Red adlı Switch'ler gördüm ancak Türkiye'de bu Switch'e sahip bir ürün göremedim, görsem de büyük ihtimalle bütçem yetmeyecekti (Cherry MX Switch'ler aşırı pahalı). Membran veya mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum.
merhaba ses ve performanslı olarak benim sana tavsiyem bu ürün olucaktır kaliteli tuş hissiyatıda oldukça başarılı incele bence.https://www.hepsiburada.com/asus-cerberus-arka-aydinlatmali-oyuncu-klavye-p-BD804735

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı