3500 TL Android telefon tavsiyesi

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Babam iPhone 6S'inin pil performansından bıktığı için yeni Android bir cihaz almak istediğini söyledi. Ben de böyle bir konu açayım dedim. 3500TL'ye kadar bütçemiz var ama illa 3500 olmak zorunda değil tabi. Babam oyun oynamıyor hiç. Bol bol fotoğraf çeker ve sosyal medya kullanır. Ekranı 6 inçten büyük olmayan, pil performansı iyi ve kaliteli kameralı telefon önerilerinizi bekliyorum.

Mi 9T Snapdragon 730 kullanıyor. Fiyatı ileride düşecektir. Yoksa satılmaz. Ülkeye yüksek fiyat ile giriş yaptı. Vergiler ile birlikte 2500 TL olması gerekirdi. Ben LG G7 - Meizu 16TH ve Pocophone tavsiye ederim.

Mi 9T Snapdragon 730 kullanıyor. Fiyatı ileride düşecektir. Yoksa satılmaz. Ülkeye yüksek fiyat ile giriş yaptı. Vergiler ile birlikte 2500 TL olması gerekirdi. Ben LG G7 - Meizu 16TH ve Pocophone tavsiye ederim.
Sanırım neden üzgün attığını anladım 😔

LG G7 ve Meizu 16 TH pil için önermedim ama Pocephone F1 Türkiye garantili görmemiştim o yüzden bende Xiaomi Pocephone F1 öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı