3500 TL ayakkabı önerisi

Çok tarzım değil hocam, şu an giydiğim Greyder bir bot var.

Genel olarak basketbol ayakkabısı giymek biraz kaba durur bence hele hele flytrap 6 kadar kötü bir ayakkabı yok hocam nasıl geziyosunuz onlarla çöpe atacağım ben neredeyse 3 4 kez giymişimdir sadece basket ayakkabısı dışında öneride buluniyim ben bari.

Hocam yanlış anlamayın ama herkesin ayağında Jordan 1 ve blazerlar görmekten kafayı yiyeceğim. Flytrapin kırmızı beyazı var bende, genel olarak giyi mim de farklı olduğu için çok sırıtmıyor o yüzden renkli ayakkabıları çok seviyorum. Attıklarınızdan Full Force Low güzel gibi onu da ekledim aralarına.

Bunu da çok beğendim, muhtemelen alırsam nebula olanı alacağım. Öneri yapan herkese teşekkürler.

Tatum 1 ile sporda daha iyi verim alınır. Ben artık basketbol oynamadığım için gündelik hayatı baz alarak Air Jordan Legacy 312 Low tercih etmiştim. Haliyle diğer açıdan Jordan Stay Loyal 3 makul durabilir.

Bu ayakkabıyı bende gördüm hocam fakat 40 var sanırım en küçük ve 40.5 bana tam oluyor hatta sıkıyor. O yüzden eledim.

Genel olarak basketbol ayakkabısı giymek biraz kaba durur bence hele hele flytrap 6 kadar kötü bir ayakkabı yok hocam nasıl geziyosunuz onlarla çöpe atacağım ben neredeyse 3 4 kez giymişimdir sadece basket ayakkabısı dışında öneride buluniyim ben bari.

Jordan Stadium 90 güzelmiş. Sanırım alacağım.

Screenshot_2024-03-04-03-45-51-622_com.android.chrome.jpg

Ben bunu sipariş verdim sende bakabilirsin.

Blazer kullanıyorum işkence gibi yemin ederim 5 dk önceden hazirlaniyorum ayakkabilari bağlamaya ama bence güzeller çogu şeyle kombinleniyorlar.

Rahatlık istiyorsanız ve çok aşırı ayakta durma, yürüyüş yapıyorsanız benim önerim Skechers olur. Bir kere alıştınız mı başka ayakkabı giyemezsiniz yani. :d aşırı rahat bir ayakkabı. Yalnız dediğim ayakkabı daha çok yazlık ayakkabıdır. Eğer kışlık istiyorsanız ona görede ayakkabı önerebilirim.

Rahatlık istiyorsanız ve çok aşırı ayakta durma, yürüyüş yapıyorsanız benim önerim Skechers olur. Bir kere alıştınız mı başka ayakkabı giyemezsiniz yani. :d aşırı rahat bir ayakkabı. Yalnız dediğim ayakkabı daha çok yazlık ayakkabıdır. Eğer kışlık istiyorsanız ona görede ayakkabı önerebilirim.
Rahatlik istiyorsa Adidas Ozelia ya da Ozweego alir gecer giydigim en rahat ayakkabilar.

Rahatlik istiyorsa Adidas Ozelia ya da Ozweego alir gecer giydigim en rahat ayakkabilar.
Bilmiyorum dostum. Yıllarca saydığın ve bir çok marka giydim ama skechers daha çok hoşuma gitti. Tabanı ayrı bir seviye gibi geldi bana. Bilmiyorum belki kişiden kişiye değişen bir durumdur. Ben işim dolayısıyla ayakta çok duruyorum. Skechers giymeden önce illa ayak ağrılarım oluyordu ama şimdi olmuyor.

Geri
Yukarı