3500TL'ye kulaklık önerisi

Wireless tercih ederseniz ben kendim kullandığım Arctis 1 Wireless öneririm SteelSeries'in uygulamasından da EQ ayarı falan çoğu şey hazır rahat geliyor olmadı kendiniz de ayarlarsınız mikrofonunun da gayet yeterli olduğunu düşünüyorum kendiniz YouTube'dan bakarsınız zaten mikrofon testine. Kulaklığın pedleri kumaş olduğu için bayağı rahat ama diğer kulaklıklara göre hafif ağır kablosuz olduğu için. Şarjı da günde 3-4 saat kullanırsanız 3 günü çıkarıyor. (tabii ses seviyesine vs. göre değişir)

Film ve müzik için nasıl peki?
Ki'nin ayrı yazılımına dikkat etmediğim için 1 saat ban yedim, güzel denilebilir tabiki bir DT 990 PRO gibi birşey bekleme.
Mikrofonu kaliteli mi ? Her saniye ses patlıyor :)
Abartmayın rezalet değil , Blue Voice teknolojisi ile güzel bile denilebilir bu bütçede HS80 dışında kaliteli Mike sahip olan bir kulaklık yok , sizde amma saçmaladiniz.
Hadi 3500TL civarı olsa alınır. 4300TL'ye hayatta değmez.

Arada bir sıpatabiliyor rtings, ama genel olarak G535'ten çok bir artısı yok G PRO X'in.
Bence değer hocam , zaten G pro x harbiden Cloud 2'dende iyi Blackshark V2'dende iyi, Hs 80'dende iyi benim görüşüm, bütçe bandindaki tek rakibi G635. Normaldede G535 onerirdim ama white noise problemi ile karşılaşma sorunu var oyuzden çekiniyorum .

Ki'nin ayrı yazılımına dikkat etmediğim için 1 saat ban yedim, güzel denilebilir tabiki bir DT 990 PRO gibi birşey bekleme.

Abartmayın rezalet değil , Blue Voice teknolojisi ile güzel bile denilebilir bu bütçede HS80 dışında kaliteli Mike sahip olan bir kulaklık yok , sizde amma saçmaladiniz.

Bence değer hocam , zaten G pro x harbiden Cloud 2'dende iyi Blackshark V2'dende iyi, Hs 80'dende iyi benim görüşüm, bütçe bandindaki tek rakibi G635. Normaldede G535 onerirdim ama white noise problemi ile karşılaşma sorunu var oyuzden çekiniyorum .
G pro x mi SS artics nova 3 mü sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı