35K laptop önerisi

Bütçe
35000
Herkese iyi sosyaller, ben üniversiteye gideceğim ve güçlü bir laptop almam lazım ve hayatımda sadece bir kere böyle yüksek bir para verebilirim o yüzden güzel bir model almak istiyorum sizin öneriniz nedir? (sonradan yükseltme lüksüm yok gidip 35k ya 8 GB RAM'li seçenek önerip sonradan yükseltirsin demeyin :D)

Benim aklımdaki model budur sizin başka tavsiyeniz var mıdır?

İkinci aklımdaki modelde bu G870 kasa exclerden kullanan çok arkadaşlarım var ama hiç yalan söylemeyeyim onlar 1 yılını tamamlamadılar belki sorunlar 1 yıldan sonra çıkıyordur ama şu ana kadar hiçbir problem yaşamamışlar.

Sizin başka tavsiyeniz var mıdır ve gidip de "heeeeğ şu markayı alma" demeyin, eğer o markayı alma diyorsanız bir nedeni vardır... Nedenini de yazarsanız sevinirim<3

Heeeeğ şu Casper'ı alma ısınma sorunu çok felaket düzeyde ve Victus'ta MUX Switch de olmalı her türlü Victus avantajlı duruyor.

Kesinlikle bunu alın Amazon Prime'ınız varsa indirimde oluyor Prime üyeleri için günün fırsatı: Acer Nitro 5 A515-46 dizüstü oyuncu bilgisayar, AMD Ryzen 7 6800 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB SSD, 15.6 inç FHD 144 Hz ekran, NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8 GB ekran kartı, FreeDOS, nh. QH1ey. 001 https://amzn.eu/d/2C55meb

Sonradan https://www.hepsiburada.com/hp-vict...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.75.6 ve https://www.hepsiburada.com/asus-tu...r-bilgisayar-pm-HBC00003V1LBH?magaza=Teknorya modellerinide buldum toplamda elimizdeki bu 4 model hakkında görüşleriniz nelerdir

Heeeeğ şu Casper'ı alma ısınma sorunu çok felaket düzeyde ve Victus'ta MUX Switch de olmalı her türlü Victus avantajlı duruyor.
cano g870 lerdede varmı benim arkaşlarımda şu tuğlaya bezeyen eski 7 ile başlayan kasada var zaten onlardada bariz ısınma problemi varda g870 modellerindeki ısınma problemi ciddi mi ?

Kesinlikle bunu alın Amazon Prime'ınız varsa indirimde oluyor Prime üyeleri için günün fırsatı: Acer Nitro 5 A515-46 dizüstü oyuncu bilgisayar, AMD Ryzen 7 6800 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB SSD, 15.6 inç FHD 144 Hz ekran, NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8 GB ekran kartı, FreeDOS, nh. QH1ey. 001 Amazon.com.tr

Bu fiyata en iyisi bu gibi duruyor 3070 Ti 4060tan daha iyi.

Benim attığımdan daha kaliteli bir ürün DLSS 3 gibi özellikleri var alınabilir.

DLSS 3.5 20 30 40 RTX serilerine gelecek.

Kesinlikle bunu alın Amazon Prime'ınız varsa indirimde oluyor Prime üyeleri için günün fırsatı: Acer Nitro 5 A515-46 dizüstü oyuncu bilgisayar, AMD Ryzen 7 6800 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB SSD, 15.6 inç FHD 144 Hz ekran, NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti 8 GB ekran kartı, FreeDOS, nh. QH1ey. 001 Amazon.com.tr
önerdiğiniz model ile victus arasındaki fiyat farkı çok az ve neden daha kötü bir işlemci ekran kartı alayim tam oalrak anlamadım

Benim attığımdan daha kaliteli bir ürün DLSS 3 gibi özellikleri var alınabilir.
hangisini kastediyorsun ustam 1. mi 2. mi

Önerdiğiniz model ile Victus arasındaki fiyat farkı çok az ve neden daha kötü bir işlemci ekran kartı alayim tam oalrak anlamadım.

Ekran kartı 3070 Ti daha güçlü işlemciyi genelde ekran kartını destekler şekilde alırız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soğutma konusunda Victus sıkıntı çıkarabilir ama Acer Nitro'nun kasası daha iyi olduğundan ısınma olmaz.

Ekran kartı 3070 Ti daha güçlü işlemciyi genelde ekran kartını destekler şekilde alırız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soğutma konusunda Victus sıkıntı çıkarabilir ama Acer Nitro'nun kasası daha iyi olduğundan ısınma olmaz.
teşekkür ederim hocam 3070ti ın 4060 dan güçlü olduğunu bilmiyordum ama işlemcisi fazla düşük kalıyor bana çoklu çekirdek performansı lazım 3d tasarım ve video edit yapan birisiyim ve 13500 ile 6800 biraz sıkıntı gibi durmuyor mu sizce aradaki fark. Ama lafım yok gerçekten 31k ya amazodnaki 3070 iyi gibi duruyor

Teşekkür ederim hocam 3070 Ti'ın 4060'dan güçlü olduğunu bilmiyordum ama işlemcisi fazla düşük kalıyor bana çoklu çekirdek performansı lazım 3D tasarım ve video edit yapan birisiyim ve 13500 ile 6800 biraz sıkıntı gibi durmuyor mu sizce aradaki fark. Ama lafım yok gerçekten 31k ya amazodnaki 3070 iyi gibi duruyor.

Render alacaksan işlemci gerekli ben oyun için düşünüyordum.

Geri
Yukarı