360 Total Security incelemesi

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
360 Total Security daha çok bir temizleme ve optimizasyon uygulaması gibi, güvenlik tarafında bir uğraş yok. Advanced System Care tespit etmede fena değildi ama 360 Total Security çok zayıf. Temizleme ve optimizasyon kısmına odaklanılmış bir proje ve sistemi yoruyor. Ben 2 GB'lık Windows 7 imde kasmalar oldu ve Kaspersky ve Malwarebytes aynı anda çalıştırsam bile bu olmuyordu. Hiçbir işlem açık değilken bile kastırdı CPU ve RAM'i. Güvenlik çok zayıf, doğru düzgün hiçbir virüsü görmüyor. Size önerim bu tür antivirüs olduğunu söyleyen optimizasyon uygulamaları yerine MBAM ve Kaspersky Free kullanın. Firewall olarak GlassWire ve ZoneAlarm Comodo firewall kullanmanızdır.
Ekstra.
Yanlışlıkla aşağıdaki reklamlara tıklarsanız araçlar kısmındaki size sormadan direktmen bastığınız uygulamayı indirir. Ayrıca kurulumunda dikkatli olmasanız yanında da Opera da yükler. Dikkatli olun bastığınız yerlere.
Bir de böyle yazılımı en son Avast'ta görmüştüm. Güvenliği bırakıp temizlik optimizasyon yapar, ZIP programı yapar.

İnceleme değil miydi bu? Tarafsız olması gerekmiyor muydu? Siz sadece gömmüşsünüz.

İnceleme, tarafsızca inceledim. Olumsuz olması ise; incelediğim zaman bilgisayarın çok fazla kasması ve donma olması, hiçbir şeyi tespit etmemesi. Orada haklıca yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Tarafsızlık. ❌
  • Görsellerle destekleme. ❌
  • Zararlı testi. ❌
  • Fanboyluk. ✅

Fotoğraflarla destekleyince eleştiri aldığımdan koymadım. Fanboylugum yok, övgu de yok. Zararlı testi olarak da MEMZ Wannacry ve bunun gibi virüsleri tarattım. Çok azını tespit etti.

Keşke tarafsız ve zengin bir inceleme olsaydı hocam. Sadece yazmışsınız; paragraflara ayırma, görselleştirme, başlıklar ve bölümlendirme bulunmuyor.
360 Total Security uzun bir süre kullandığım ve memnun kaldığım bir yazılımdır. Ücretsiz versiyonu dahi oldukça verimliydi.

Keşke tarafsız ve zengin bir inceleme olsaydı hocam. Sadece yazmışsınız; paragraflara ayırma, görselleştirme, başlıklar ve bölümlendirme bulunmuyor.
360 Total Security uzun bir süre kullandığım ve memnun kaldığım bir yazılımdır. Ücretsiz versiyonu dahi oldukça verimliydi.

Ben Avast incelememde fotograflardan ne anlamamız gerekiyor gibi yorumlar gelince koymayı bıraktım. Ben kendi sistemimdeki etkileri yazdım. Acayip bir RAM kullanımı vardı ve virüsleri tepit etmesi iyi değildi. Evet eleştirmeniz, böyle olması normal, haklısınız. Belki de benim sistem gereksinimlerimden kaynaklı bu sıkıntılar oluşmuş olabilir.

MEMZ deneysel bir zararlıdır hocam. Test konusunda baz almak pek doğru olmayabilir.

Peki Wannacry Cerber Ransomware?
Ben incelemede gömdüğümün farkındayım ama savunmak içinde bir taraf yok. Kaspersky'ı da rahatlıkla gömerim, onund a bazı virüsleri tespit etmediği çok oldu. Sonradan tespit etti, karantinaya alana kadar yayıldı.

Her antivirüs kusurlu olabilir, ben onları da savunmadım. 360 Total Security yerine sektörün iyi antivirüs yerine yönelebilirsiniz dedim.

Ben Avast incelememde fotgraflardan ne anlamamız gerekiyor gibi yotumlar gelince koymayı bıraktım ben kendi sistemimdeki etkileri yazdım acayip bir RAM kullanımı vardı ve virüsleri tepit etmesi iyi değildi evet eleştirmeniz böyle olması normal haklısınız beykide benim sistem gereksinimlerimden kaynaklı bu sıkıntılar oluşmuş olabilir.

Alakasız fotoğraflar koymuş olabilir misiniz? En azından arayüzünü koysanız bile UI değerlendirmesi yapardık. :)
RAM kullanımından bahsetmişsiniz örneğin. Görev yöneticisinden bir ekran görüntüsü alsanız daha sağlıklı olurdu. Virüs testlerinizi de görüntüleyebilirdiniz, kısa videolar halinde olabilirdi. Kullandığınız versiyonlar hakkında bilgilendirebilirdiniz.

360 Total Security sürümü ekstra olarak Avira ve BitDefender tarama motorlarını kullanıyordu, bunu da göz önünde bulundurabiliriz.

Ben incelemede gömdüğümün farkındayım ama savunmak içinde bir taraf yok Kaspersky'de rahatlıkla gömerim onunda bazı virüsleri tespit etmediği çok oldu sonradan tespit etti karantinaya alana kadar yayıldı her antivirüs kusurlu olabilir ben onları da savunmadım

Sorun da o ya hocam, neden Kaspersky'ı da gömesiniz ki? :)
Test sitelerinden veri toplayıp yorumlasaydınız keşke inceleme dahilinde. Doğal olarak kanıt sorguluyoruz.

Geri
Yukarı