360Hz 2K monitör önerisi

Bütçe
25.000

lithochromatic

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam millet!

Yeni bir monitör arayışı içerisindeyim ve bu konuda sizlerin yardımına ihtiyacım var. Mevcut sistemimde 3070 Ti ekran kartına sahibim ve oynadığım oyunlar Valorant, Apex gibi akıcı ve 300 ~ 500 FPS alabildiğim oyunlar.

Aradığın özellikler.
Başlıkta belirttiğim gibi 360 Hertz tazeleme hızı haliyle düşük gecikme ve 2K çözünürlük başlıca isteklerim.
Oyuncular için üretilmiş ama aynı zamanda gerçekçi renklere sahip, filmden diziden keyif almamı da sağlayacak. Grafik tasarım da yapabileceğim oldukça donanımlı bir monitör arıyorum.

[OLED önerilerine ne yazık ki kapalıyım. Çünkü; Ne yazık ki piksel yanığı gibi bir sorunu var ve Asus gibi bir marka sadece 2 yıl kadar destek sağlıyor. İkinci bir sebebim ise kesinlikle fiyatı. Ona ayıracağım bütçe ile 4090 almayı planlıyorum yani gelecekte 360HZ bir monitör işimi gayet görebilir.]

2K 360Hz monitör yok 2K'da 360FPS verecek bir kartta yok.
2k 360hz hedeflediğini sanmıyorum hocam,
Monitör var ancak tek bulabildiğim 50000tl

En iyi bunu bulabildim hocam maalesef

Son düzenleme:
2K 360Hz monitör yok 2K'da 360FPS verecek bir kartta yok.
Halihazırda oynadığım oyunları 1440P'de 300 ila 500 fps arasında oynadığımı belirttim.

2k 360hz hedeflediğini sanmıyorum hocam,
Monitör var ancak tek bulabildiğim 50000tl

En iyi bunu bulabildim hocam maalesef
Haklısınız biraz ben de göz attım. Önerebileceğiniz bahsettiğim özelliklerde fakat 1080P bir monitör var mı?

Halihazırda oynadığım oyunları 1440P'de 300 ila 500 FPS arasında oynadığımı belirttim.

Haklısınız biraz ben de göz attım. Önerebileceğiniz bahsettiğim özelliklerde fakat 1080p bir monitör var mı?

Bahsettiğim FPS oyunları değil onlarda herkes 500FPS alıyor ağır oyunlarda ultrada 200FPS'i bile geçemezsiniz.

Halihazırda oynadığım oyunları 1440P'de 300 ila 500 fps arasında oynadığımı belirttim.

Haklısınız biraz ben de göz attım. Önerebileceğiniz bahsettiğim özelliklerde fakat 1080P bir monitör var mı?

Herkese selam millet!

Yeni bir monitör arayışı içerisindeyim ve bu konuda sizlerin yardımına ihtiyacım var. Mevcut sistemimde 3070 Ti ekran kartına sahibim ve oynadığım oyunlar Valorant, Apex gibi akıcı ve 300 ~ 500 FPS alabildiğim oyunlar.

Aradığın özellikler.
Başlıkta belirttiğim gibi 360 Hertz tazeleme hızı haliyle düşük gecikme ve 2K çözünürlük başlıca isteklerim.
Oyuncular için üretilmiş ama aynı zamanda gerçekçi renklere sahip, filmden diziden keyif almamı da sağlayacak. Grafik tasarım da yapabileceğim oldukça donanımlı bir monitör arıyorum.

[OLED önerilerine ne yazık ki kapalıyım. Çünkü; Ne yazık ki piksel yanığı gibi bir sorunu var ve Asus gibi bir marka sadece 2 yıl kadar destek sağlıyor. İkinci bir sebebim ise kesinlikle fiyatı. Ona ayıracağım bütçe ile 4090 almayı planlıyorum yani gelecekte 360HZ bir monitör işimi gayet görebilir.]

Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz 0.5ms 2xHDMI DP USB3.2 FreeSync Premium Fast IPS Gaming Monitör | ITOPYA hocam alabiliyorsanız bunu alın çekin fiyatı çok iyi diğer monitörlere göre.

Apex oynayan biri olarak 2K'da 300-500 FPS arası alındığını ilk kez duyuyorum ve inanmıyorum.
Ekran kartına yük bindiren bir oyun.
Very Low'da bile 200-250 arası anca verebiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zaten o bütçelerde monitör almak mantıksızlık.
Düz 360Hz monitör sizi doyurur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı