39 bin TL'ye gaming laptop önerisi

İyi akşamlar :)
Açıkçası hakkında en az fikir sahibi olduğum Laptop markası ASUS.
Sadece edindiğim izlenime göre MSI, DELL gibi köklü markaların özellikle alt/orta segment laptopları gittikçe daha kötü hale gelirken ASUS öne çıkıyor gibi geldi.
Biraz da değişiklik olsun istedim. :) :) :) Acer, Acer, Acer gidiyoruz. :)
Muhtemelen siz haklısınızdır. Dediğim gibi, ASUS hakkında pek bilgi ve tecrübe sahibi değilim.
Sayenizde ben de bazı şeyler öğrenmiş olurum.

EK: Hocam bir de şu var ki genel de herkes beğeniyor ama ben Acer Nitro 5 in hem kasa görüntüsünü hem de dokununca verdiği hissiyatı sevemedim bir türlü. 16 nın kasasını merak ettim şimdi. İnşallah vardır bazı değişiklikler.

Son düzenleme:
Açıkçası hakkında en az fikir sahibi olduğum Laptop markası ASUS.
Sadece edindiğim izlenime göre MSI, Dell gibi köklü markaların özellikle alt/orta segment laptopları gittikçe daha kötü hale gelirken ASUS öne çıkıyor gibi geldi.
Muhtemelen siz haklısınızdır. Dediğim gibi, ASUS hakkında pek bilgi ve tecrübe sahibi değilim.

EK: Hocam bir de şu var ki genel de herkes beğeniyor ama ben Acer Nitro 5'in hem kasa görüntüsünü hem de dokununca verdiği hissiyatı sevemedim bir türlü. 16'nın kasasını merak ettim şimdi. İnşallah vardır bazı değişiklikler.

5 bana da dışarıdan bakınca biraz basit geliyor ancak 16 gerek görünüş gerek kalite olarak hem TUF hem Nitro 5 serilerinden önde. TUF eskiden 35k civarına olduğu için Victus yerine tercih ediliyordu ancak Nitro 5 kalitesinde bir cihaza 3-4K gibi farklar ödemek iyi olmaz. Bütçe varsa Nitro 16 veya LOQ alırsın, yoksa da Nitro 5 tercih edilir.

Merhaba hocam Nitro 5 kullandim daha öncesinde güzel bir PC ama yetmiyor. 3070 Ti olan bir kasam var ama is güc seyahat durumları icin almak istiyorum. Nitro 16 hoşuma gitti bakacağım bir ona.

Açıkçası hakkında en az fikir sahibi olduğum laptop markası ASUS.
Sadece edindiğim izlenime göre MSI, Dell gibi köklü markaların özellikle alt/orta segment laptopları gittikçe daha kötü hale gelirken ASUS öne çıkıyor gibi geldi.

Ek: Hocam bir de şu var ki genel de herkes beğeniyor ama ben Acer Nitro 5'in hem kasa görüntüsünü hem de dokununca verdiği hissiyatı sevemedim bir türlü. 16'nın kasasını merak ettim şimdi. İnşallah vardır bazı değişiklikler.
TUF 4050-4060 alinmaz.
Hocam bende sizler ile aynı düşüncedeyim bana sorarsanız TUF serisinin bence hiçbir ürünü alınmaz. Tamamen TUF kasa topladım geçen sene hoşuma gitmedi. Oyunlarda olsun genel olsun 3070 Ti olmasına rağmen istediğim tadı alamadım ve artık düşük kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı