Kapalı 3D Baskı Hizmeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 1430235

Rengi zamanla atmayacaksa sorun yok hocam. Bir de dosya üzerinde oynama yapabilir misiniz bilmiyorum ama ekran görüntüsünüz attığım yönde 2 cm kadar yükseltebilir misiniz? Yükseltebilirseniz yeni fiyat kaç olur?
Eğer dayanıklılık için düşünüyorsanız gereksiz olur.
Fiyatı kargo dahil 55 TL tutuyor. Alttan 1 ve üstten 1 olmak üzere 2 cm artıyor.

Eğer dayanıklılık için düşünüyorsanız gereksiz olur.
Fiyatı kargo dahil 55 TL tutuyor.

Yok resimde de görebildiğiniz gibi direksiyonun arkasında düğmeler olacak. Düğmelere daha rahat basabilmek adına böyle bir şey istedim. Ve sanırım bahsettiğim yönde 2 cm yükseltmek işimi görecektir. Tamamdır hocam Dolapı daha önce kullanmadım ama uygulamayı indirdim. Siz ne yapacağımı söyleyin sipariş edeyim.

maxresdefault.jpg

Yok resimde de görebildiğiniz gibi direksiyonun arkasında düğmeler olacak. Düğmelere daha rahat basabilmek adına böyle bir şey istedim. Ve sanırım bahsettiğim yönde 2 cm yükseltmek işimi görecektir. Tamamdır hocam Dolapı daha önce kullanmadım ama uygulamayı indirdim. Siz ne yapacağımı söyleyin sipariş edeyim.

Eki Görüntüle 1430247
Önce siparişi basıyorum, daha sonra ilanı açıyorum. Eğer uygunsa baskıyı başlatabilirim.

Önce siparişi basıyorum, daha sonra ilanı açıyorum. Eğer uygunsa baskıyı başlatabilirim.

Son bir şey daha hocam. Vidalama yapacağım için makineden kaynaklı vida yuvalarının ölçüsü şaşar mı? Vidadan dar olması o kadar önemli değil başka bir vidayı kılavuz olarak kullanıp genişletirim. Ama vidadan daha büyük olursa sıkıntı. :)

Son bir şey daha hocam. Vidalama yapacağım için makineden kaynaklı vida yuvalarının ölçüsü şaşar mı? Vidadan dar olması o kadar önemli değil başka bir vidayı kılavuz olarak kullanıp genişletirim. Ama vidadan daha büyük olursa sıkıntı. :)
Sorun olmaz. Makineyi bunun için kalibre ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı