4.000 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Kayrakkus

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Palit Rtx 3060 12 GB, 16 GB RAM 3200 mhz, İ5 10600 KF, 1 TB harddisk, 500 GB m2 SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bütçem 3000 TL ila 4000 TL arasında. Kablosuz bir kulaklık istiyorum. Oyun için kullanılacak.

Hocam biraz daha (500TL) çıkarsanız Logitech G733, HyperX Alpha Wireless ve SteelSeries Arctis 7p+ modelleri var herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Biraz daha bütçe ekleyebilirsen bunu tavsiye ederim. Kullanıyorum ve mikrofonundan ses kalitesine her seyinden memnunum

Ayrıca kullanım alanlarınızı ve istediğiniz özellikleride yazarsanız daha detaylı yardımcı oluruz.

Ayrıca kullanım alanlarınızı ve istediğiniz özellikleride yazarsanız daha detaylı yardımcı oluruz.
FPS ve hikaye oyunları için kullanıcağım. Kablosuz tercihimdir. Mikrofonu olmasına gerek yok.

Rahat bir kulaklık olsun.

Son düzenleme:
Razer Blackshark V2 PRO Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bütçeyi biraz artırır iseniz blackshark v2 pro alın geçin, lakin yanılmıyorsam bu attığım model ilk model 2023 versiyon değil 2023 veriyon 7-8k fiyatlara satılıyor, çok güzel iyileştirmeler yapılsa da neredeyse 2 katı fiyat farkına değecek bir şey değil bu ilk jenerasyon v2 pro'yu bizzat kendim kullanıyorum ağırlığı önemsiyor musunuz bilmem hafif diyemem ama ağırda değil beni rahatsız etmedi lakin kafaya oturuş ve kulağı kavrama konusunda muazzam kesinlikle en konforlu kulaklık benim için.

Razer Blackshark V2 PRO Kablosuz Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bütçeyi biraz artırır iseniz blackshark v2 pro alın geçin, lakin yanılmıyorsam bu attığım model ilk model 2023 versiyon değil 2023 veriyon 7-8k fiyatlara satılıyor, çok güzel iyileştirmeler yapılsa da neredeyse 2 katı fiyat farkına değecek bir şey değil bu ilk jenerasyon v2 pro'yu bizzat kendim kullanıyorum ağırlığı önemsiyor musunuz bilmem hafif diyemem ama ağırda değil beni rahatsız etmedi lakin kafaya oturuş ve kulağı kavrama konusunda muazzam kesinlikle en konforlu kulaklık benim için.
Hocam ben de o kulaklığı düşünüyordum. Onu alcam büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı