4-5 bin TL tablet önerisi

Boran.o

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Ben 15 yaşında bir öğrenciyim ve evde bir bilgisayar var fakat bunu ben istediğim gibi kullanamıyorum ve kendime tablet bakmaya başladım. Hepsiburada'da 4-5k gibi bir fiyata.

Bu tableti görünce şaşırdım ve size sorayım dedim Hepsiburada Trendyol üzerinden 4-5k fiyata tablet öneriniz var mıdır? Bu alacağım tablete Windows işletim sistemi kurmak istiyorum. Kursam kasar mı?

Son düzenleme:
Selamlar. Ben öğrenciyim ve evde bir bilgisayar var fakat bunu ben istediğim gibi kullanamıyorum ve kendime tablet bakmaya başladım. Hepsiburada'da 4-5k gibi bir fiyata.

Bu tableti görünce şaşırdım ve size sorayım dedim Hepsiburada Trendyol üzerinden 4-5k fiyata tablet öneriniz var mıdır? Bu alacağım tablete Windows işletim sistemi kurmak istiyorum. Kursam kasar mı?
Bu ürün güzel fakat Windows kuramazsınız, ARM işlemcileri Windows kurulmuyor maalesef. Yerine 2.el bir laptop alabilirsiniz.

Peki Windows değil kendi işletim sistemiyle kullansam nasıl bir performans alırım? Mesela Bus Simulator Ultimate de kasma yapar mı veya 1080p video izlenir mi?

4/64 istemiyorum

Bu arada Tab A9 tablet bende de var performansından bayağı memnum kasma veya donma olmuyor.

Sanırım ürünün kutusundan başlık çıkmıyormuş. Kaç watt başlık ile şarj ediyorsunuz/ürün Max kaç watt destekliyor yani hızlı şarj desteği var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı