4 GB DDR 3 Intel G41 Express sisteme RAM ve ekran kartı önerisi

zadigs

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam konudan anlıyacaağınız gibi ekran kartını arttırmak istiyorum sistem cok eski ama bayağı eski oyle ki sistemi yazınca sasıcaksınız;

4 GB DDR 3 1033 MHz RAM.
Intel Pentium (r) Dual Core CPU 2.93 2.94 GHz.
Ekran kartımda sanırsam Intel G41 Express chipset 64 mb VRAM.

Gordugunuz gibi ekran kartı o kadar kötü ki muhtemelen ciddi manada sokaktaki dilenci bile almaz tabii diğer parçaların ondan farkı yok ama 512 MB ekran kartı alsam nasıl takacağım? Nereye takacağım darboğaz yapıp yapmıyacağınızı nereden anlıycam ki? Öyle şaşalı bir sisteme gerek yok eski hikaye oyunları (2010 oncesi) serilerini oynamak bana yeter CoD MW 2 3 Mafia Payday vs.
yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam konudan anlıyacaağınız gibi ekran kartını arttırmak istiyorum sistem cok eski ama bayağı eski oyle ki sistemi yazınca sasıcaksınız;

4 GB DDR 3 1033 MHz RAM.
Ekran kartımda sanırsam Intel G41 Express chipset 64 GB VRAM.

Gordugunuz gibi ekran kartı o kadar kötü ki muhtemelen ciddi manada sokaktaki dilenci bile almaz tabii diğer parçaların ondan farkı yok ama 512 MB ekran kartı alsam nasıl takacağım? Nereye takacağım darboğaz yapıp yapmıyacağınızı nereden anlıycam ki? Öyle şaşalı bir sisteme gerek yok eski hikaye oyunları (2010 oncesi) serilerini oynamak bana yeter CoD MW 2 3 Mafia Payday vs.

64 GB VRAM mi?

4 GB DDR 3 1033 MHz RAM.
Ekran kartımda sanırsam Intel G41 Express chipset 64 GB VRAM.

64 MB VRAM demek istemiş. Laptop değilse en ucuz ekran kartı bunu takabilirsin. 1 GB VRAM olan ekran kartları 1 bin aşıyor. Bu arada laptop mu kullanıyorsun?

RAM olarak:

64 MB VRAM demek istemiş. Laptop değilse en ucuz ekran kartı bunu takabilirsin. 1 GB VRAM olan ekran kartları 1 bin aşıyor. Bu arada laptop mu kullanıyorsun?

RAM olarak:

Yok hocam masaustu kullanıyorum, Dediğim gibi duşuk sistemli oyuınlar oynayacağım 64 VRAM ile Batman Arkham oyunlarını açıyorum açmasınada oynanmıyor iste oynasam yeter 30 40 50 FPS yeter bana. Bir de hocam darboğaz yapıp yapmadgını nasıl anlarım?

RAM olarak:

Quadro oyun oynamak için son seçeneklerden biri. Bu civara 2.el 9600GT bile bulunabilir.

Pc ozeliklerimden yola çıkarak Max 500 TL'lik ekran kartı önerebilir misin ?
Quadro oyun oynamak için son seçeneklerden biri. Bu civara 2.el 9600GT bile bulunabilir.

Öncelikle hepinizden özür dilerim 2. el önermek aklımın ucundan geçmedi. Şöyle ekran kartları buldum:

Geri
Yukarı