4 günlük Xiaomi Redmi Note 10 deneyimim

Der Bremer

Hectopat
Nerdeyse 4 gündür telefonu kullanıyorum ve gayet memnunum. (Sadece artı ve eksi yenlerini ve performansını anlatacağım)

Artı yönleri
  • Performans iyi (Car Parking oynarken 5 FPS'e kadar düşüyor ama sanırsam oyun motorundan kaynaklı bir sorun).
  • Kamerası gayet güzel.
  • Pili oyun oynamaz iseniz 1-2 gün götürür.
Eksi yönleri
  • NFC yok (İstanbul kart için gerekiyor).
  • Oyun oynarken kamera tarafına dokunduğumda. Sucuk pişirecek sıcaklık veriyor.
Son olarak telefon iyi mi kötü mü?
  • Bence normal bir kullanıcı için yeterli bir telefon.

Şu an bulunduğu fiyat kötü. Donanımı da fiyatına göre düşük. Tek güzel özelliği ekranı. Bu telefonu hiç gözüm tutmamıştı, işlemcisi gerçekten yetersiz.
Babam acil aldı o yüzden çok araştıramadı 🙂. Ben dedim o kadar Realme al realme al tınlamadı.

Hocam bir haftası dolaydı sonra konu açardınız.
Hocam telefon çok oyun yüklemedim o yüzden :D

Neredeyse 4 gündür telefonu kullanıyorum ve gayet memnunum. (sadece artı ve eksi yenlerini ve performansını anlatacağım)

artı yönleri
  • performans iyi (car parking oynarken 5 FPS'e kadar düşüyor ama sanırsam oyun motorundan kaynaklı bir sorun).
  • kamerası gayet güzel.
  • pili oyun oynamaz iseniz 1-2 gün götürür.
eksi yönleri
  • NFC yok (İstanbul kart için gerekiyor).
  • oyun oynarken kamera tarafına dokunduğumda. Sucuk pişirecek sıcaklık veriyor.
son olarak telefon iyi mi kötü mü?
  • bence normal bir kullanıcı için yeterli bir telefon.

Öncelikle hayırlı olsun bence bu fiyat segmentinin en iyileri.
1- M.23 5G (ekrandan dolayı tercih edilmeyebilir)
2-Realme 8 modelidir özel sogutma sistemide mevcut ekranda parmak izi açma olsun vs bence en alınası cihaz.
Bu fiyatlarda telefon almayı düşünenler bu 2 cihaza bir göz atsınlar derim.

Babam çok bilgili değil :D Bende dedim o kadar o bar şu var diye gitti inadına Xiaomi aldı. 2 sene note 7 kulland diye takıldı ona.
Xiaomi'nin çok iyi modelleri de var. Ben aldığımda gayet fiyatı uygundu o yüzden tercih ettim telefona fazla para vermeyi tercih etmiyorum çünkü. Yoksa iyi modeller de var.

Öncelikle hayırlı olsun bence bu fiyat segmentinin en iyileri.
1- M.23 5G (ekrandan dolayı tercih edilmeyebilir)
2-Realme 8 modelidir özel sogutma sistemide mevcut ekranda parmak izi açma olsun vs bence en alınası cihaz.
Bu fiyatlarda telefon almayı düşünenler bu 2 cihaza bir göz atsınlar derim.
Realme aldırmaya çalıştım babama o kadar. Yorumlarda kamera rezil dedi diye almadı.

Geri
Yukarı