40.000TL'ye kadar laptop önerisi

Hasancan0123

Zeptopat
Daha fazla  
Selam. Kendi laptopumu 8-10 bin lira arasında satacağım. Aktif olarak yazılımla uğraşıyorum, ekranda IDE'ler çalışıyorken arka planda 1-2 ayrı Android emulator; web sunucusu için gerekli yazılımlar çalışıyor olacak.

Ayrıca assetto, ETS 2 gibi direksiyon setiyle oynanan oyunları oynuyorum. Belki nadiren GTA 5. öyle Cyberpunk God of War vs hiç oynamadım. İsteğim hem yazılımda sorun çıkarmasın hem de bu tarz oyunları grafik modlarıyla yüksek ayarlarda oynayabileyim istiyorum.

2. el olarak almayı düşünüyorum. Model tavsiyenizi bekliyorum. Mümkünse 25-35 Bin'e ihtiyacımı karşılayacak bir şeyler varsa daha fazla uygun olacaktır benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:

42 Bine her türlü ihtiyacınızı karşılar bu laptop modeli ve donanımı.

42 bine her türlü ihtiyacınızı karşılar bu laptop modeli ve donanımı.

Eğer bu cihazı alırsanız ekran paneline dikkatli açın tel elle değil iki elle yanlarından açın tek elle panel yamuldu düzelmesi çok uzun sürdü.

42 Bine her türlü ihtiyacınızı karşılar bu laptop modeli ve donanımı.

Sağ olun. Bende bunu biliyorum fakat fiyat olarak beni aşıyor. Daha çok 25-35, taş çatlasın 40 bine bakıyorum. Bu modelin 2. El piyasası da çok yok 40 altına göremedim pek

Sağ olun. Bende bunu biliyorum fakat fiyat olarak beni aşıyor. Daha çok 25-35, taş çatlasın 40 bine bakıyorum. Bu modelin 2. El piyasası da çok yok 40 altına göremedim pek
30K'ya 4050'li ve Ryzen 5'lisi mevcut. lakin işlerinizi bu model ve donanımda daha iyi halledebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı