40-45 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
40-45 bin TL

ColdCristall

Hectopat
Herkese merhaba, 40-45 bin TL bütçem var. Genelde strateji tarzı Crusader Kings 3 oyunlarını oynarım. Laptop öneriniz var mıdır? Baktıklarım şunlar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, 40-45 bin TL bütçem var. Genelde strateji tarzı Crusader Kings 3 oyunlarını oynarım. Laptop öneriniz var mıdır? Baktıklarım şunlar:

Attığın Acer'ya da bu alınabilir.

Ben önerdim ancak Nitro 16 bu fiyatların verilmesi taraftarı değilim atmış olduğun Acer'i alırdım yerinde olsaydım.

Hepinize teşekkür ederim. Monster'i aldım 32 GB RAM cezbetti açıkçası ve 39.500 TL üstüne de çıkmak istemedim sanırım dediğim oyunu da sorunsuz kasma olmadan oynarım.

Attığım Omen 39k ve Monster'den çok daha iyi cihazdı. RAM konusunda sıkıntı yaşamazdınız ancak illa 32 GB olsun diyorsanız da içindekileri çıkarıp yükseltme yapabilirdiniz.

Attığım Omen 39k ve Monster'den çok daha iyi cihazdı. RAM konusunda sıkıntı yaşamazdınız ancak illa 32 GB olsun diyorsanız da içindekileri çıkarıp yükseltme yapabilirdiniz.
Hocam ssd 512 gb onun 512 bana yetmiyordu ram + ssd avantajı olarak düşündüm ama i5 13. nesil güzelmiş aceleye getirip aldım 8 gün sonrası türkiye de olmayacağım

Hocam SSD 512 GB onun 512 bana yetmiyordu RAM + SSD avantajı olarak düşündüm ama i5 13. nesil güzelmiş aceleye getirip aldım 8 gün sonrası Türkiye de olmayacağım

Halledilebilecek şeyler ancak artık almışsınız hayırlı olsun ne diyelim. Umarım sorunsuz çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı