40 bin TL 125CC scooter motosiklet önerisi

batu4134

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
En fazla bütçem 40 bin TL ve 125 CC bir scooter motor arıyorum. Fiyat performans açısından olması daha iyi benim için. Ayrıca beni sürekli ustaya götürmeyecek bir motor olursa sevinirim. 2.el marka ve fiyat aralığı verirseniz de araştırabilirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
En fazla bütçem 40 bin TL ve 125 CC bir scooter motor arıyorum. Fiyat performans açısından olması daha iyi benim için. Ayrıca beni sürekli ustaya götürmeyecek bir motor olursa sevinirim. 2.el marka ve fiyat aralığı verirseniz de araştırabilirim şimdiden teşekkürler.

Honda cb 125 ace çok boş bir motor ama hem diğer 125'lere nazaran çok güçlü ve ne kadar zorlasan da bir yeri bozulmuyor.

Hocam cub düşünürseniz RKS Sniper 50 Pro bakabilirsiniz. 110 CC yükseltme kitiyle beraber geliyor.

Scooter kelimesini sonra fark ettim.
önemli değil hocam scooter arıyorum sağolun yinede

Hocam cub düşünürseniz RKS Sniper 50 Pro bakabilirsiniz. 110 CC yükseltme kitiyle beraber geliyor.
bu motoru görmüştüm scootera cub hibrit versiyonu gibi 135 e kadar yükseltiliyor sanırım. ama ben çok cc yükseltme taraftarı değilim açıkcası çünkü cc yükseltirken çoğu şeyini değiştirmek gerekiyor. Bu fiyat aralığında ise düşünülebilir aslında siz kullanıcısımısınız ?

önemli değil hocam scooter arıyorum sağolun yinede

bu motoru görmüştüm scootera cub hibrit versiyonu gibi 135 e kadar yükseltiliyor sanırım. ama ben çok cc yükseltme taraftarı değilim açıkcası çünkü cc yükseltirken çoğu şeyini değiştirmek gerekiyor. Bu fiyat aralığında ise düşünülebilir aslında siz kullanıcısımısınız ?
Sniper proX den bahsediyorsunuz..
50cc evrakta 180 ibre var. 135 cc kit ile geliyor..

Önemli değil hocam scooter arıyorum sağ olun yine de

Bu motoru görmüştüm scootera cub hibrit versiyonu gibi 135'e kadar yükseltiliyor sanırım. Ama ben çok CC yükseltme taraftarı değilim açıkçası çünkü CC yükseltirken çoğu şeyini değiştirmek gerekiyor. Bu fiyat aralığında ise düşünülebilir aslında siz kullanıcısı mısınız?

Hocam Sniper 50 Pro 110 CC, 50 Pro X 135 CC'ye yükseltiliyor. Çok fark olduğunu sanmıyorum. Cub motoru scooter yerine öneririm ama. Hem tekerleri daha büyük bozuk yollarda vs sıkıntı yaşamazsınız hem de daha dayanıklı oluyorlar. Ayrıca yarı otomatikler yani vitesleri var ama debriyajları yok. Bu da ileride vitesli motosiklete geçmeyi düşünürseniz sizin için iyi olacaktır.

Hocam Sniper 50 Pro 110 CC, 50 Pro X 135 CC'ye yükseltiliyor. Çok fark olduğunu sanmıyorum. Cub motoru scooter yerine öneririm ama. Hem tekerleri daha büyük bozuk yollarda vs sıkıntı yaşamazsınız hem de daha dayanıklı oluyorlar. Ayrıca yarı otomatikler yani vitesleri var ama debriyajları yok. Bu da ileride vitesli motosiklete geçmeyi düşünürseniz sizin için iyi olacaktır.
sağolun hocam bu cub modelini araştıracağım satıcı buldum yakın çevre ilde denerim kısmet olursa alırım. ileride mutlaka vitesli modele geçeceğim inşallah durumum iyi olursa honda cb250 r düşünüyorum umarım kısmet olur :D. Açıkçası şuanlık sadece fp ürünü istiyordum işe gidip gelmek için

Sağ olun hocam bu cub modelini araştıracağım satıcı buldum yakın çevre ilde denerim kısmet olursa alırım. İleride mutlaka vitesli modele geçeceğim inşallah durumum iyi olursa Honda CB250 r düşünüyorum umarım kısmet olur :D. Açıkçası şu anlık sadece F/P ürünü istiyordum işe gidip gelmek için

Zamanında çok araştırmıştım enm mantıklısı Sniper 50 Pro gelmişti. İlerisi için de cb 250 güzel olur ya da bütçe yetiyorsa mt 25.

Geri
Yukarı