40 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
40.000

ettenduvar

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, 2 yıldır Monster Tulpar T7 v25.1.2 kullanıyorum fakat hafif sorunlar yaratmaya başladı; ağır, çok ısınıyor ve ekran kartı 3060 o yüzden 4000 serisine geçmeyi düşünüyorum. işlemci olarak Intel tercihim fakat AMD'ye ön yargılı değilim ısınma sorunu yoksa tabii, 16 GB veya 32 GB RAM, 1 TB SSD olursa güzel olur, ekran kartı dediğim gibi 4050 ve üstü. Aklımda HP Omen ve HP Victus var onun dışında MSI veya ASUS ROG serileri de olabilir. Bütçeyi biraz daha zorlayabilir veya 2. el alabilirim.

Hocam Nitro 16 daha iyi olmaz mıydı?

Net cevap vereyim. Acer, hp ve lenovo fiyat performans urunleri oluyor genelde. Dell,msi ve asus ise ayni ozellikler icin %15-20 civarinda fazla ucret ister ama urunleri genel itibariyle daha kaliteli oluyor. Secim tamamen senin o yuzden.

Net cevap vereyim. Acer, HP ve Lenovo fiyat performans urunleri oluyor genelde. Dell, MSI ve ASUS ise ayni ozellikler icin %15-20 civarinda fazla ucret ister ama urunleri genel itibarıyla daha kaliteli oluyor. Secim tamamen senin o yuzden.

Çok ağır ve çok ısınmayacak bir laptop istiyorum tam olarak. ROG G16, Nitro 16 ve HP Omen-Victus var aklımda eleyemiyorum tam ekran kartı 4060 almayı düşünüyorum.

Bence hepsi olur hangisinin estetigi hosuna gidiyorsa onu alabilirsin. Onemli olan senin begenmen. Goruntusu daha cok hosuna gidecekse %10-15 para da cikilir misal. O yuzden cok takilma yorumlara. O saydigin her laptop da gayet alinir cunku.

Bütçeyi arttırması gerekiyor, ekstra o kadar fark vermekte pek gerekli değil.

Bu nasıl bakar mısın?

Bu nasıl bakar mısın?

Eğer indirimli fiyatı üzerinden alacaksanız kaçırmayın derim. Omen 16 çoğu kişi tarafından beğenilen bir model. 7840HS 13700H'a denk bir işlemci ve 4060 da bu fiyata bu makinede mükemmel.

Geri
Yukarı