40 bin TL sistem önerisi

Silvain

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, en yüksek 40k bütçeli bir bilgisayar almak istiyorum. Mevcut bilgisayarımın ömrü yavaş yavaş doluyor maalesef. Çoğunlukla Online FPS oyunları oynuyorum. Hikaye tabanlı oyunlara pek yönelmiyorum ama iyi bir sistem ile belki AC gibi oyunları seri olarak bitirebilirim. Forumda biraz gezindim ve çoğunlukla karşıma çıkan kasayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Uzun zamandır piyasa ve parça takibi yapmıyorum, aydınlatır ve yardımcı olursanız sevinirim.

VULCAN - 4070 SUPER
Vulcan - 4070 Super için Thermalright Assassin King soğutucu

Bir de sormak istediğim bir soru var. 4060 Ti ile 4070s arasında kalacak olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, en yüksek 40k bütçeli bir bilgisayar almak istiyorum. Mevcut bilgisayarımın ömrü yavaş yavaş doluyor maalesef. Çoğunlukla Online FPS oyunları oynuyorum. Hikaye tabanlı oyunlara pek yönelmiyorum ama iyi bir sistem ile belki AC gibi oyunları seri olarak bitirebilirim. Forumda biraz gezindim ve çoğunlukla karşıma çıkan kasayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Uzun zamandır piyasa ve parça takibi yapmıyorum, aydınlatır ve yardımcı olursanız sevinirim.

VULCAN - 4070 SUPER
Vulcan - 4070 Super için Thermalright Assassin King soğutucu

Bir de sormak istediğim bir soru var. 4060 Ti ile 4070s arasında kalacak olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Kesinlikle 4070s. Vulcan bütçe için en ıyı sistem.
Bence sistemi aşağıdaki gibi ozellestırerek al

1715091233640.png

Kesinlikle 4070s. Vulcan bütçe için en ıyı sistem.
Bence sistemi aşağıdaki gibi ozellestırerek al

Eki Görüntüle 2189363
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. RAM ve SSD kısmını önerdiğiniz şekilde özelleştirdim ancak işlemci soğutucuyu "Thermalright Assassin" olanı değil "Thermalright King" olanı tercih edeceğim çünkü 5 bakır boruya sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı