400-450 bin TL sedan veya SUV önerisi

FourAnimal

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 400.000 en fazla 450 bin TL'ye kadar sedan veya SUV arıyorum fakat kararsız kaldım. İki kişiyiz çocuk yok ayda 1000-1500 km yol yapıyorum yakıtı performansı ve bagaj hacmi makul bir araca ihtiyacım var. Konfor ve performans iyi yakıt ve bagaj kabul edilebilir olmalı.
S60/ Cctavia/ Civic(182) bu üc arac gözüme cok carpıyor suv olarak da 2008.
Kullanan ya da önerisi olanlardan yardım bekliyorum.

Civic alma motor yan koltuktaymış gibi içeriye ses alıyor.2008 çabuk dökülür. Octavia olabilir. Ama en mantıklısı S60 çünkü premium. Her konuda diğerlerinden üstün bir araç.

Civic alma motor yan koltuktaymış gibi içeriye ses alıyor.2008 çabuk dökülür. Octavia olabilir. Ama en mantıklısı S60 çünkü premium. Her konuda diğerlerinden üstün bir araç.
Teşekkürler, S60 önceliğim ama s60 da bir problem yaşasam acaba ghosttrtr nickli arkadaşın dediği gibi başım ağrır mı zorlar mı bu konuda emin olamadım parça tamir şanzıman vs

Teşekkürler, S60 önceliğim ama s60 da bir problem yaşasam acaba ghosttrtr nickli arkadaşın dediği gibi başım ağrır mı zorlar mı bu konuda emin olamadım parça tamir şanzıman vs
Bakım ve onarım maliyeti diğerlerinden tuzludur. Ama her gün bozulmuyor sonuçta.
Ayrıca artık hiçbir aracın parçası ucuz değil inan bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı