400 TL'ye akıllı bileklik önerisi

Mr Ali

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 350-400 TL bütçem var. Akıllı bileklik almak istiyorum, lakin pek anlamıyorum. Bildiğim kadarıyla akıllı bileklik konusunda fazlasıyla 3 kuruş etmez paranızı çöpe attıracak şeyler olabiliyormuş. Biraz bakındım bu takıldı gözüme, nasıldır sizce iyi mi? İyi değilse bana bütçem dahilinde öneri yapar mısınız?

Mi Band 5 öneririm, kendim kullanıyorum memmnunum, tek bataryası bayağı bir uzun süreden beri kullandığım için hızlı gidiyor. Gene de rahatça 1hafta çıkıyor.

1 Hafta azmış. Attığım Honor band 6 14 gün gidiyor. Birçok özelliği mevcut ve kullanım açısından çok rahatlık sağlıyor. Ekranı geniş olduğu için WhatsApp mesajları vs. daha iyi okunabiliyor. Onu alsa çok daha iyi aslında.

@Error @Yigithan Yildirim peki bütçemi 500 TL'ye çıkaramazsam, 350 TL'ye bu Reeder saati alsam sorun çıkarır mı? Yani önerir misiniz?

Önermem hocam Reeder dandik marka.

Mi Band 5 ya da Honor band 6'dan şaşmayın hocam şaşarsanız şayet pişman olursunuz, pişman olacağınız öneriler yapmam ben size.

1 hafta azmış. Attığım Honor band 6 14 gün gidiyor. Birçok özelliği mevcut ve kullanım açısından çok rahatlık sağlıyor. Ekranı geniş olduğu için WhatsApp mesajları vs. daha iyi okunabiliyor. Onu alsa çok daha iyi aslında.

Önermem hocam Reeder dandik marka.

Mi Band 5 ya da Honor band 6'dan şaşmayın hocam şaşarsanız şayet pişman olursunuz, pişman olacağınız öneriler yapmam ben size.

Anladım. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı