4000 TL bandında monitör önerisi

Bedoskii

Centipat
Daha fazla  
Yarın fiziksel olarak MediaMarkt veya Teknosa mağazasından gidip 0 3500-4000 TL bandında bir monitör alacağım. Şu an Samsung Odyssey G3 27 inç 165 Hz düşünüyorum. Şu an kullandığım monitör 10-15 senelik eski bir 60 Hz Samsung monitör.
Şimdi tek başlık altında 3 konuya değinmek istiyorum.

1- bir forumda birisi '24 inç monitörümde pikselleri sayıyorum kim bilir 27 inçde nasıl olur' tarzı bir şey yazdığını gördüm. Biraz kafamı karıştırdı sizce çok takmalı mıyım buna?
2- Ghosting tam olarak nedir ve çok kafaya takılacak bir şey mi? Valorant ve RDR2 oynuyorum aktif olarak bunlarda kötü bir etkisi olur mu ghostingin?
3- Bana bu fiyat bandında alınabilecek monitörler önerir misiniz?

Ve 27 inç ile rekabetçi oyun oynanmaz diyenler var sizce de öyle mi?

Yarın fiziksel olarak MediaMarkt veya Teknosa mağazasından gidip 0 3500-4000 TL bandında bir monitör alacağım. Şu an Samsung Odyssey G3 27 inç 165 Hz düşünüyorum. Şu an kullandığım monitör 10-15 senelik eski bir 60 Hz Samsung monitör.
Şimdi tek başlık altında 3 konuya değinmek istiyorum.

1- bir forumda birisi '24 inç monitörümde pikselleri sayıyorum kim bilir 27 inçde nasıl olur' tarzı bir şey yazdığını gördüm. Biraz kafamı karıştırdı sizce çok takmalı mıyım buna?
2- ghosting tam olarak nedir ve çok kafaya takılacak bir şey mi? Valorant ve RDR2 oynuyorum aktif olarak bunlarda kötü bir etkisi olur mu ghostingin?
3- bana bu fiyat bandında alınabilecek monitörler önerir misiniz?

Ve 27 inç ile rekabetçi oyun oynanmaz diyenler var sizce de öyle mi?

21.5ınch 1080p monitör kullandım yıllar önce 2 3 sene önce 4K 28inch monitöre geçtim kesinlikle öneririm artık 1080p devri bitti.

Geri
Yukarı