4000 TL bilek destekli mekanik klavye önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
4000

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bütçe maksimum 4000 TL hatta 3000 civarında olursa çok daha iyi olur. Şu an elimde "Corsair K68" var inanılmaz pişmanım çünkü ani tuş basmalarında tuşlar yerinden fırlıyor havada tuşları tutuyorum muhtemel su korumasından kaynaklı.

İçerik üreticiliği ve oyun yayıncılığı yaptığım için gürültü bir klavye istemiyorum sessiz bir klavye tercihimdir. Bir de klavye büyük olup yanlardan 0 kesilmiş klavyeleri sevmiyorum büyükse büyüktür küçük göstermeye çalışmak mantıksız geliyor.

Bu klavye keşke Türkçe olsaydı.

Steelseries Apex Pro Mekanik Gaming Klavye

-Bilek desteği olan.
-NumLock tuşları olan.
-Mümkünse multimedya tuşları olan.

Ben bu ürünü buldum fikirleriniz nedir?

Hocam Türkçe dizilimin olmaması aslında sorun yaratmıyor. Şu an bende Apex 7 var. UK dizilim pudding key cap aldım eğer bakmadan yazma alışkanlığınız varsa maksimum 1 haftaya alışıyorsunuz.

Bütçe maksimum 4000 TL hatta 3000 civarında olursa çok daha iyi olur. Şu an elimde "Corsair K68" var inanılmaz pişmanım çünkü ani tuş basmalarında tuşlar yerinden fırlıyor havada tuşları tutuyorum muhtemel su korumasından kaynaklı.

İçerik üreticiliği ve oyun yayıncılığı yaptığım için gürültü bir klavye istemiyorum sessiz bir klavye tercihimdir. Bir de klavye büyük olup yanlardan 0 kesilmiş klavyeleri sevmiyorum büyükse büyüktür küçük göstermeye çalışmak mantıksız geliyor.

Bu klavye keşke Türkçe olsaydı.

Steelseries Apex Pro Mekanik Gaming Klavye

-Bilek desteği olan.
-NumLock tuşları olan.
-Mümkünse multimedya tuşları olan.

Ben bu ürünü buldum fikirleriniz nedir?

SteelSeries Apex 7 çok güzel bir ürün tavsiye ederim.

Corsair'den memnun değilseniz marka değişikliği yapıp ASUS ROG ve SteelSeries'in ürünlerine bakın derim.

SteelSeries Apex 7 çok güzel bir ürün tavsiye ederim.

Tavsiye için teşekkürler. Satıcı AmazonTR değil.

Corsair'den memnun değilseniz marka değişikliği yapıp ASUS ROG ve SteelSeries'in ürünlerine bakın derim.

Corsair'den memnun değilim demedim hocam, Corsair'in o modelinden memnun değilim muhtemel su koruması var klavyede ondan kaynaklı.

Bu klavye hakkında düşünceleriniz nedir ? Switch yüzünden çok hassas diyorlar tuşlar.

Son düzenleme:
Ne fark edecek incelazzca kullan . 2 sene dir hırpalıyorum Allah a şükür bozulmadı.

Apex 7, K100 ve hala stokta varsa ROG STRIX RX red Switch'in bilek destekli versiyonu vardı. Claymore 2'ye de bakabilirsiniz.

Apex 7, K100 ve hala stokta varsa ROG STRIX RX red Switch'in bilek destekli versiyonu vardı. Claymore 2'ye de bakabilirsiniz.
Başkan K100 stokta var fakat Corsair OPX switch olan var bu konu hakkında bilgim yok.

Birde bu var.

Başkan K100 stokta var fakat Corsair OPX Switch olan var bu konu hakkında bilgim yok.

Bir de bu var.

Opx Switch'ler için sessiz denilmiş. Bazıları Cherry MX Brown'dan daha sessiz demiş. ASUS model için kaliteli PBT keycapsler kullanılıyor denilmiş yani ona da bakabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı