4000 TL HD 6570 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
4000
Garantisi devam eden veya bitmis ama temiz kutulu vidasi dahi açılmamış GTX 1650-GTX 1660 Super bakabilirsiniz bu fiyatlara 2. elde 0 almak istiyor olabilirsiniz ama aradaki performans farkı o kadar fazla ki GT 1030 birkaç sene içinde miyadini doldurur(şu anda bile oynatmadığı oyun dolu) GTX 1660 Super ile oynayamayacaginiz oyun yok şu anda sanırım.

2.el düşünmüyormuş.

Arkadaşa önerim o kartı almasın yazıktır günahtır en azından 1050 alın ona da içim gidiyor ama

Garantisi devam eden veya bitmis ama temiz kutulu vidasi dahi açılmamış GTX 1650-GTX 1660 Super bakabilirsiniz bu fiyatlara 2. elde 0 almak istiyor olabilirsiniz ama aradaki performans farkı o kadar fazla ki GT 1030 birkaç sene içinde miyadini doldurur(şu anda bile oynatmadığı oyun dolu) GTX 1660 Super ile oynayamayacaginiz oyun yok şu anda sanırım.

Doldurdu bile.

4000TL niz var.
Antalya fiyatlandırmasindan konuşuyorum.
i7 2600 Kullanıyorsunuz 600 700TL'ye zorlanırsa satılır.
Elinde 4.700TL oldu diyelim.
i7 3770K alıp ikinci elden Max 1.500TL verilir bu arada.
3.200TL kalıyor bunada 2. elde 1660 Super bulabilirsin çoğu oyunu ultrada oynatır GT 1030 almak yerine çöpe atın daha iyi(!)

Sistemi daha yeni topladım bir daha uğraşmak istemiyorum sadece kasma gitsin istiyorum ikinci el almak istemiyorum çok sıkıntı yaşadım 2.elden

Hocam haklı GT 1030 gibi fosil bir karta o para verilmez, ederi o değil zaten.

2500 ede var o karttan peki o alınır mı?
Pasif soğutmalı.

Hocam komik gelecek ama o ekran kartı kartondan sanırım.

Sistemi daha yeni topladım bir daha uğraşmak istemiyorum sadece kasma gitsin istiyorum ikinci el almak istemiyorum çok sıkıntı yaşadım 2.elden

2500 ede var o karttan peki o alınır mı?
Pasif soğutmalı.

Hocam komik gelecek ama o ekran kartı kartondan sanırım.

Ne oluraa olsun GT 1030 alma 2. ele güvenmiyorum diyorsun git al o zaman GT 1030 bak nasıl geri buraya geliyorsun sana mükemmel bir piyasa yaptım daha da gidip istemiyorsun hocan kusura bakma ama yaptığın şey bende para çok çöpe atmak istiyorum demek gibi bir şey.

Senin istediğin gibi olsun ama bu kartlar sıfır olmayabilir de.

RX 480 8 GB buldum kutusuz ama.

Olmazsa onun dışında başka bir şey çıkmıyor RX 550'nin 4 GB 128 bit olanını al GT 1030 almak yerine.

0 istiyor 2. el değil önceki mesajlara bak konu sahibine mükemmel bir değişim yaptım beğenmedi.

Ne oluraa olsun GT 1030 alma 2. ele güvenmiyorum diyorsun git al o zaman GT 1030 bak nasıl geri buraya geliyorsun sana mükemmel bir piyasa yaptım daha da gidip istemiyorsun hocan kusura bakma ama yaptığın şey bende para çok çöpe atmak istiyorum demek gibi bir şey.

0 istiyor 2. el değil önceki mesajlara bak konu sahibine mükemmel bir değişim yaptım beğenmedi.
Zaten RX 550 alsın dedim almayacaksa GT 1030'dan iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı