4000 TL mouse pad önerisi

Bütçe
4000₺

oceanfox

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Herkese güzel akşamlar dilerim. Razer DeathAdder V3 Pro mouse ve mouse pad olarak da Razer strider XXL kullanıyorum.

Mouse Pad'imin benimle pek uyumlu olduğunu düşünmüyorum ve değiştirmek istiyorum. DPI ayarım 1100 veya 1200'dür.

Artisan üst segmentte tutuluyor biliyorum fakat her türlü öneriye açığım. 4.000₺ civarlarına kadar bütçem var. Control veya Speed için ihtiyacım mı var bilmiyorum ama dediğim gibi gurmelerin önerisine açığım.

Okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam kusura bakmayın ama daha hiçbir özelliğini kafanızda oturtmamışsınız alacağınız şeyin. Ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Control önersek belki speed isteyeceksiniz ve aldığınızda sizinle uyumlu olmadığını falan düşüneceksiniz veya tam tersi. 4000TL'yi bir mousepad için harcamayı sizin gibi bir kullanıcı için gereksiz buluyorum.
Kaldı ki daha bir çok sorulacak soru var da neyse.

Hocam kusura bakmayın ama daha hiçbir özelliğini kafanızda oturtmamışsınız alacağınız şeyin. Ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Control önersek belki speed isteyeceksiniz ve aldığınızda sizinle uyumlu olmadığını falan düşüneceksiniz veya tam tersi. 4000TL'yi bir mousepad için harcamayı sizin gibi bir kullanıcı için gereksiz buluyorum.
Kaldı ki daha bir çok sorulacak soru var da neyse.
Estağfurullah fakat yazmak için yazmanız yersiz olmuş. Bilmeyen bir kullanıcı olarak nokta atışı mouse pad önermenizi beklemiyorum. Mouse pad in en azından türünü seçmemde yardımcı olabilecekken hiçbir şeye yaramayan bir cevap veriyorsunuz. Bütçe benim bütçem, istediğim şekilde harcarım ve ek olarak bana önerilen bir ürün örneği olursa onu direkt alacağım diye bir kaide yok. Araştırmaya incelemeye devam ederim.

Çoğu oyuncu bakın çoğu diyorum control mu speed mi veya hibrit mi istediği bildiğini sandığı halde bilemiyor. Ben hibrit ile başladım fakat adı üstünde hibrit olduğu için tam olarak ihtiyacım olan şeyi anlayamadım. Benim gibi tam olarak kendini anlayamayıp destek isteyen, bu duruma düşen insanlar varsa tecrübelerinden yararlanmak isterim.

Bu konularda yardımcı olmak isteyen ve bana düzgün soruları sorup yaklaşırsa yerli yerinde olur.

O bütçeye 2 tane Artisan alabilirsiniz. Hem slow hemde speed olan versiyonlarını mesela.
20.000 yen artı gümrük vergisi oluyor.
Çok teşekkür ederim 🙏🏻

eDPI'ınız önemli. Ayrıca sürekli flick denemeleri yapıyor musunuz? Yani sürekli kaydırıyor musunuz?

SkyPAD diye bahsettiğim ürün bu bu arada, cam istersen bak derim.

Sahibinden'de daha da ucuza bulursun. Amazon'da satılan da sıfır değil tam, yeni gibi diye geçiyor durumu.
Teşekkür ettim, inceleyeceğim

LGG Saturn Pro bulursanız onu öneririm, onun dışında Artisan modellerine bi' göz atabilirsiniz. Skypad 3.0 falan bulursanız o da iyi.

Alternatif.

Bu da siyahı ve grisi.
Çok sağ olun diğer arkadaşların ilettiği mousepadlerle beraber bakacağım

eDPI'ınız önemli. Ayrıca sürekli flick denemeleri yapıyor musunuz? Yani sürekli kaydırıyor musunuz?
Hocam eDPI için eve geçince size dönüş yapayım. Flick denemesi yapıyorum fakat bilekten oynayan biri olduğum için ani kaydırmalarım mouse pad üzerinde çok mesafe kateden şekilde olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı