4000 TL red switch klavye önerisi

Yukarıda ki arkadaşın dediği klavyeyi aldım hocam sizin için nasıldır.

Ben sizin attığınız klavyeyi kastetmiştim RX switch modelinin pek hayranı değilim. Bana göre Asus'un alınabilir switchli klavyesi NX switch olanı. 3500 TL'ye düşmüş ama hala bir tık fazla 3000 TL bandında gerçekten iyi klavye denilebilir ama yine de yurt içi şartsa 3500 TL'de de alınabilir. Klavyeyi modlarsanız çok iyi ses çıkarıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sizin attığınız klavyeyi kastetmiştim RX switch modelinin pek hayranı değilim. Bana göre ASUS'un alınabilir switchli klavyesi nx switch olanı. 3500 TL'ye düşmüş ama hala bir tık fazla 3000 TL bandında gerçekten iyi klavye denilebilir ama yine de yurt içi şartsa 3500 TL'de de alınabilir. Klavyeyi modlarsanız çok iyi ses çıkarıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi bende fazla hakim değilim bu fiyatlarda gözüme bu çarptı biraz da forumdakilerin tavsiyesi üzerine aldım. Şu anki kullandığım klavye 10 senelik hiçbir sorunu yok ama bir klavye kalmıştı :D

Vallahi bende fazla hakim değilim bu fiyatlarda gözüme bu çarptı biraz da forumdakilerin tavsiyesi üzerine aldım. Şu anki kullandığım klavye 10 senelik hiçbir sorunu yok ama bir klavye kalmıştı :D
10 senelik klavyeniz zaten en kötü mekanik klavye bile kullansanız iyi hissettirir. NX Switch'li modelini çok iyi indirime girerse ben de almayı düşünüyorum 2500-2700 TL civarına falan. (Biliyorum çok ölücü gibi geliyor ama Asus'un klavyeleri gereğinden fazla pahalı be)

10 senelik klavyeniz zaten en kötü mekanik klavye bile kullansanız iyi hissettirir. Nx Switch'li modelini çok iyi indirime girerse ben de almayı düşünüyorum 2500-2700 TL civarına falan. (biliyorum çok ölücü gibi geliyor ama ASUS'un klavyeleri gereğinden fazla pahalı be)

Vallahi ben kendimce söylüyorum marka takıntım hiç yok. Mesela AMD kullanma sebebim NVIDIA kartlara göre denk olan kartlar hem daha güçlü hem de daha ucuz bu hoşuma gidiyor ve ekran kartı panel ayarları AMD çok hoşuma gidiyor NVIDIA sanki XP kullanır gibi ayar yapıyoruz o yüzden AMD hoşuma gidiyor örnek.

Geri
Yukarı