4000 TL TWS kulaklık önerisi

Renarchi

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bütçem maksimum 4K TL hangi kulaklığı tercih etmeliyim. Neobuds Pro 2 ve Anker liberty 4 nc modellerini inceleyebildim sadece, bu yüzden sizden öneri istiyorum. Neobuds Pro 2'nin tek eksiği sanırım kullanım süresinin çok kısa olması ANC açıkken 4+12 saat bir kullanım süresi sunuyor bunun haricinde bir eksiklik görmedim. Liberty 4 için ise %20'lik bir kısım ANC ve ses kalitesini kötülediği için hevesim kursağında kaldı, bu yüzden herkesin yorumunu ve önerilerini dinlemek isterim.

Liberty 4 NC değmez. Onu 2700e alacaktım degmez diye gidip Freebuds 5I aldim siz düşünün. Daha iyi modeller var o butcede.

Buds 2 Pro da alinabilir.

Liberty 4 nc değmez. Onu 2700e alacaktım degmez diye gidip FreeBuds 5I aldim siz düşünün. Daha iyi modeller var o butcede.

Buds 2 Pro da alinabilir.

Galaxy Buds 2 Pro ve o türe ne deniyor tam bilmiyorum ama çubuksuz olanların tasarımlarını pek beğenemiyorum.

Liberty 4 kullanıyorum, inanılmaz kötü bir EQ eğrisi ile geliyor ama düzeltince 10.000TL'lik momentum 3'ten daha kaliteli bir sesi var. Daha yeni bu sorunu düzeltmek için bir makale hazırladım bakabilirsin:
Düşünmeden alabilirsin pişman olmazsın.

Liberty 4 kullanıyorum, inanılmaz kötü bir EQ eğrisi ile geliyor ama düzeltince 10.000TL'lik momentum 3'ten daha kaliteli bir sesi var. Daha yeni bu sorunu düzeltmek için bir makale hazırladım bakabilirsin:
Düşünmeden alabilirsin pişman olmazsın.

Samsung telefon kullandığım için Galaxy Buds 2 Pro'da önerildi bana ne düşünüyorsunuz o kulaklık hakkında.

Samsung telefon kullandığım için Galaxy Buds 2 Pro'da önerildi bana ne düşünüyorsunuz o kulaklık hakkında.

O zaman Buds 2 Pro alın. Ses kalitesi bir tık geride kalabilir ama hem dediğim ayarlarla uğraşmayacaksınız çünkü çok güzel bir EQ tepki eğrisi var hem de ekosistem fark ettirir. Ben olsam Buds 2 Pro alırdım.

O zaman Buds 2 Pro alın. Ses kalitesi bir tık geride kalabilir ama hem dediğim ayarlarla uğraşmayacaksınız çünkü çok güzel bir EQ tepki eğrisi var hem de ekosistem fark ettirir. Ben olsam Buds 2 Pro alırdım.

İkisi arasında çok kararsız kaldım. Benim için önemli olan ANC kalitesi ve sesi dışarı sızdırmaması ama bunun hakkında pek bilgi bulamadım. YouTube'da incelemeler var fakat çoğu reklam olduğu için güvenemiyorum.

İkisi arasında çok kararsız kaldım. Benim için önemli olan ANC kalitesi ve sesi dışarı sızdırmaması ama bunun hakkında pek bilgi bulamadım. YouTube'da incelemeler var fakat çoğu reklam olduğu için güvenemiyorum.

Buds 2 Pro'nun ANC'si güzel zaten üst seviye bir kulaklık yani muadili senheisser momentum 3 falan. Alabileceğiniz en iyi model bu.

Geri
Yukarı