4000 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Birde mikrofon sorunu yaşayan çok olmuş bu modelde

Konu açacaktım buraya denk geldim. Kablolu kablosuz konusunda kararsızım. Sırf kablosuz diye 1-2 bin lira fazla para vermeyi düşünmüyorum. SS A7+ ayarında daha uyguna ama kablolu bir şey konuya düşerse alabilirim galiba.
Aynı fikirdeyim aslında çünkü sörf kablosuzluğun bedeli nerden baksan 3 bin

Bu
dönüştürücünün

Bu dönüştürücünün acaba USB yi jak girişine dönüştüreni var mıdır

Bu
dönüştürücünün

Bu dönüştürücünün acaba USB yi jak girişine dönüştüreni var mıdır

Son düzenleme:
Evet Prime zaten ses DAC'ı ile iyi performans veren bir model böyle bayağı iyi bir performans alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kart olmadan bile cayır cayır şu an. Çok güzel öneri çok teşekkür ederim. Kart haftaya falan gelir anca sağ olasın.

Kart olmadan bile cayır cayır şu an. Çok güzel öneri çok teşekkür ederim. Kart haftaya falan gelir anca sağ olasın.

Sadece nedense vokal sesleri daha net geliyor bas azmış gibi hissediyorum. Bir çeşit gürültü önleme kullanılmış gibi. Bu normal mi?

Son düzenleme:

Sadece nedense vokal sesleri daha net geliyor bas azmış gibi hissediyorum. Bir çeşit gürültü önleme kullanılmış gibi. Bu normal mi?
Steelseries GG'den istediğin ayarı yapabilirsin. Her kulaklık kendine özgü karakteri ile gelir. EQ ayarı yaparak istediğin şekilde kullanırsın.

Sonar üzerinden Deep bas verince tam oldu. SS sonar ilk defa işime yaradı. :D

Geri
Yukarı