4000 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
4000 TL

eypmrt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 4000TL'ye kadar mekanik klavye arıyorum.
Genelde FPS tarzı oyunlarda kullanacağım.
Aklımdaki iki modeli aşağıya bırakıyorum. Önerdiğiniz Custom klavye de olabilir AliExpress üzerinden vs. Çok gürültülü olmamasını ve numpadsiz olmasını tercih ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

@Hyuuga Neji Hocam sizin de fikrinizi alabilir miyim acaba forumda gezerken gördüm bilgili birisine benziyorsunuz :d

Son düzenleme:
Teşekkürler fakat başlıkta da belirttiğim gibi numpad istemiyorum çok yer kapladığı için. Sadece oyun için kullanacağım için ihtiyacım olmuyor, günlük işlerim için farklı klavye kullanıyorum.
Numpad kullanmazsın o zaman sende 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Numpad çıkıyor mu? Hayır çıkmıyor. Masada yer kapladığı için istemiyorum diyor. Kullanmazsın diyorsun.

Bu modelde çıkmıyormuş çıkıyor sandım. Ona dikkat etmedim fazla.

Bugün bu ürünü satın aldım. Asusun kendi optik switchleri varmış rx adını verdikleri. İnceleme fırsatın olursa belki hoşuna gidebilir, aradığın kriterlere uyduğunu düşündüm.

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 4000TL'ye kadar mekanik klavye arıyorum.
Genelde FPS tarzı oyunlarda kullanacağım.
Aklımdaki iki modeli aşağıya bırakıyorum. Önerdiğiniz Custom klavye de olabilir AliExpress üzerinden vs. Çok gürültülü olmamasını ve numpadsiz olmasını tercih ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

@Hyuuga Neji Hocam sizin de fikrinizi alabilir miyim acaba forumda gezerken gördüm bilgili birisine benziyorsunuz :d
Apex Pro 2023 alın SteelSeries alırsanız. Pro Mini de olabilir. VGN pahalı bu paraya. Amazon üzerinden Akko'ya da bakabilirsiniz. Hot-swappable olan modelleri güzel.

Apex Pro 2023 alın SteelSeries alırsanız. Pro Mini de olabilir. VGN pahalı bu paraya. Amazon üzerinden Akko'ya da bakabilirsiniz. Hot-swappable olan modelleri güzel.
2023 bütçeyi aşıyor maalesef.
Akko'da önerdiğiniz bir model var mı?
Bir de bu bütçede custom almaya değmez mi direkt hazır alıp geçeyim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı