4000TL bütçe fiyat performans oyun monitör önerisi

Aboov ölü pixel şelalesi... HDMI kablosunun desteklememe olayı değil de HDMI'lar genel olarak desteklemeyebiliyor. Fakat bu kadar ölü pikselde fazla gibi...iade etmenizi öneririm. Fakat mümkünse bir de DP kablosu ile deneyebilirsiniz.
dp kablosu yok maalesef ama bu kadar ölü pikseli görünce acıkcası korktum farklı marka bakıcam

DP kablosu yok maalesef ama bu kadar ölü pikseli görünce açıkçası korktum farklı marka bakacağım.

Hocam bende hiç ölü piksel yok ölü piksel olduğu için iade edin, değişim yapın. Monitörün asansörü bende sabit kendi kendine yukarıya kalkmıyor. Nerede durdurursam orada duruyor. 2K da 75 Hz alıyorum bende ama 1080p de 144 Hz veriyor onun nedenini bende bilmiyorum. Monitör ayarlarından FreeSync kapatıp 1080p de 144 Hz veriyor mu bakabilir misin?

Hocam bende hiç ölü piksel yok ölü piksel olduğu için iade edin, değişim yapın. Monitörün asansörü bende sabit kendi kendine yukarıya kalkmıyor. Nerede durdurursam orada duruyor. 2K da 75 Hz alıyorum bende ama 1080p de 144 Hz veriyor onun nedenini bende bilmiyorum. Monitör ayarlarından FreeSync kapatıp 1080p de 144 Hz veriyor mu bakabilir misin?

Hocam bu monitör 2K desteklemiyor Max 1080p 144 Hz kullanabilirsin.

Son düzenleme:

Hocam bu monitör 2K desteklemiyor Max 1080p 144 Hz kullanabilirsin.
hocam sanırım monitörü düşürmüşler anlamadım yüzlerce ölü pikseli vardı. iade edip bu monitörü almak istiyorum tavsiye eder misin? MSI G244F 23.8 inç 170Hz 1ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör

hocam sanırım monitörü düşürmüşler anlamadım yüzlerce ölü pikseli vardı. iade edip bu monitörü almak istiyorum tavsiye eder misin? MSI G244F 23.8 inç 170Hz 1ms Full HD FreeSync Premium Rapid IPS Gaming Monitör
ve https://www.hepsiburada.com/lenovo-...siyah-ips-monitor-67b7gacbtk-pm-HBC000059XX6G

Son düzenleme:
N11'den sakın ürün almayın ürün arızalı apaçık ortada. Bana dönüşü şu şekilde LG yetkili servisine gönderin monitörü arızalı olduğuna dair onay gelsin ondan sonra iade alabiliriz. Koli 30 desi nereden baksanız 400 TL kargo masrafı var ve bunu kendim ödemek zorundaymışım.

Geri
Yukarı