4000TL'ye kulaklık önerisi

Zamanında yeşil modelini almıştım deli dehşet pahalanmış ama siyahını da alabilirsin güzel kulaklık çok memnunum.

Zamanında yeşil modelini almıştım deli dehşet pahalanmış ama siyahını da alabilirsin güzel kulaklık çok memnunum.

Bu kulaklık bu kadar etmez dostum. Ben de kullandım zamanında ve HP Hyperx'i satın almadan önce üretilen Cloud 2 bunu tokatlıyodu her türlü.

Razer bakabilirsin yine V2 falan. Misal;

Bende arkadaşla aynı bütçede kulaklık arayışı içersindeyim bilindik markalar içinden seçmek istiyorum Wireless olmasını istiyorum (Logitech, Razer, SteelSeries) gibi markaların modellerinden olursa güzel olur.

Bende arkadaşla aynı bütçede kulaklık arayışı içersindeyim bilindik markalar içinden seçmek istiyorum Wireless olmasını istiyorum (Logitech, Razer, SteelSeries) gibi markaların modellerinden olursa güzel olur.

Cloud 2 Wireless kullandım, Cloud 2'den tek farkı sesi biraz azdı ama geri kalan her şeyi Cloud 2'den aşağı kalır yanı yoktu, yine aynı şekilde ses kasılabiliyodu. Onu sattım Cloud Alpha Wireless aldım ve en güzel yanı bir kere şarjı fulle ondan sonra 1 ay şarja takmazsın, inanılmaz pil ömrü var, 300 saat. Ama uzaklık yakınlık ve yer yön ayırtma konusunda biraz zorluk çekebilirsin en başta, biraz farklı. Bu arada Alpha Wireless'ın da ses seviyes biraz düşük gelmişti ama sonradan Equalizer APO gibi 3 5 MB'lık bi program sayesinde bu olayı çözdüm, o programla Cloud 2 Wireless elimdeyken tanışsaydım onu satmazdım muhtemelen. Cloud 2'de PC'den uzaklaşıpta bağlantı koparsa geri geldiğinde otomatik bağlanmıyo ama Alpha Wireless otomatik bağlanıyo, bu ufak gibi görünen ama bi zaman sonra can sıkan bi eksiklik bence. Alpha Wireless'ı şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Razer ve Steelseries gibi markaların bu işten anlayan ve bir çok kulaklık deneyimlemiş kişilerin yorumlarına baktığımda seslerin daha robotik ve doğallıktan uzak olduğunu söyleyenler oldu. Zamanında Arctis 7 Wireless kullandım fena değildi, ses kasmada sorun yaşamamıştım ama 1 saatlik kullanımdan sonra kulağımı çok ağrıtıyodu ve iade etmiştim. Hyperx'te böyle bi sorun yaşamazsın. G Pro kullandım kablolu olarak ve o da kafanda tuğla taşıyosun hissiyatı vermişti onu da sattım mı iade mi ettim hatırlamıyorum, o yüzden G Pro Wireless'ı sadece ergonomi yüzünden tavsiye etmem. Her ne kulaklık alırsan al eğer ses seviyesi düşük gelirse dediğim program aklının bi köşesinde olsun, hayat kurtaran bir şey. Merak ettiğin başka konular varsa sorabilirsin.

(Razer Kraken Tournament Edition 7.1 kablolu mikrofonlu kulak üstü oyuncu kulaklığı)

Bu kulaklığı birkaç sene kullandım. Şöyle ki;
Kablo üzerindeki ses tekerleğinde kronik bir problem var. Kullanıma bağlı olarak değişmekle birlikte, bir süre sonra artık sağ ve sol kulaktan gelen sesin dengesinde bozulmalar başlıyor. Ses sağ kulaktan gelirken soldan gelmiyor gibi sıkıntılar yaşanıyor. Bunun sebebi de kablo üzerinde bulunan ses açma/kapama tekerleğinin işlevinin bozulmasından kaynaklı.
Bu problemi ilk yaşadığımda kulaklığı değişime gönderdim. Daha sonra kulaklığın sıfırını gönderdiler ama aynı problemi bir süre sonra yine yaşamaya başladım.
Dolayısıyla benim tecrübelerime göre kulaklıkta kronik bir problem var, kimseye tavsiye etmem.

Geri
Yukarı