4060 Ti sistem toplama

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-14-14-15-08-908_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-14-14-15-08-908_com.android.chrome-edit.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 15
Kasada RGB yazıyor.
Ben bu kasayı demiyorum ki, Gamegaraj'dan sistem atılmış, onun için dedim. Bu kasa RGB, ARGB değil. Vento kasada sabit renk yanıyor, sadece açılıp kapanıyor. O sistemi alacaksan 1.147 TL farkla kasayı da değiştir, mevcut Vento kasadaki PSU meh.

Şu sistem atılmış, bunun için dedim ARGB diye.

Ben bu kasayı demiyorum ki, GameGaraj'dan sistem atılmış, onun için dedim. Bu kasa RGB, ARGB değil. Vento kasada sabit renk yanıyor, sadece açılıp kapanıyor.

Şu sistem atılmış, bunun için dedim ARGB diye.

He tamamdır attığım kasayı değiştireyim mi sizce çünkü renklerinin değişmesini istiyorum

Tamamdır teşekkür ederim ekipman içinde konu açsam yardımcı olur musunuz
Hocam konuyu inceledimde sizin bütçeniz sistem için 40k ise neden 4060 ti alıyorsunuz? Gamegarajdan atılan sisteme bakın. RAM'i Lexar Thor yapabilirsiniz SSD zaten 1TB. Yanında atılan işlemci soğutucuyu da alın. Gerekirse kulaklık almazsınız bir süre veya ofis mouse/klavye ile idare edersiniz bütçe artırıp yine 10k bütçe ile ekipman bakarsınız. Yalnız 4070 superli sistemi alacaksanız en az 2k bir monitör almanızı tavsiye ederim. 1080p biraz yazık olur gibi. Ekipman için bütçe maksimum kaç olursa on göre konu açın.

Hocam konuyu inceledimde sizin bütçeniz sistem için 40k ise neden 4060 Ti alıyorsunuz? GameGaraj'dan atılan sisteme bakın. RAM'i Lexar Thor yapabilirsiniz SSD zaten 1TB. Yanında atılan işlemci soğutucuyu da alın. Gerekirse kulaklık almazsınız bir süre veya ofis mouse/klavye ile idare edersiniz bütçe artırıp yine 10k bütçe ile ekipman bakarsınız. Yalnız 4070 Super'li sistemi alacaksanız en az 2K bir monitör almanızı tavsiye ederim. 1080p biraz yazık olur gibi. Ekipman için bütçe maksimum kaç olursa on göre konu açın.

40K fakat tam belli değil 40K harcayadabilirim harcayamayadabilirim eğer harcayabilirsem bakarım monitör olarak Lenovo R25 almayı düşünüyorum

40K fakat tam belli değil 40K harcayadabilirim harcayamayadabilirim eğer harcayabilirsem bakarım monitör olarak Lenovo R25 almayı düşünüyorum
Dediğim gibi hocam R25i-30 iyi bir monitör ekipmana da 5k kalıyor ama 4070S'li sistemi alacaksanız 1080p'de 100-130 FPS hikayeli oyunları oynamak gereksiz. He 4060Ti sistemi alırım derseniz R25i-30 yine iyi olur. Ekipmana da daha fazla bütçe çıkar. 4060Ti sistem bakayım bende belki farklı birşey bulurum.

Görseldeki gibi özelleştir. Ekipmana para artsın istersen SSD'yi Adata seçebilirsin ama bütçe bolken KC3000 iyidir.
1713094549531.png

Toplam 35.3k civarına geliyor.
Ekipmanlara 15k bütçe kalıyor R25i-30 alırsan 9.5k kalır bütçe ekipmanlara.
9.5k'ya da baya üst düzey mouse/klavye/kulaklık dizersin.
Dediğim gibi 4070S alırsan ekipman + monitör için bütçe baya azalacak ve bazı şeylerden kısman gerekebilir.
İyice incele iki sistemi de ona göre karar ver.

@Caner Uncu Hocam sizin sistemlerden iyi gibi sanki benle yakın özelliklerde özelleştirince sizin sistemleri daha pahalıya geliyor. Ne diyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı