4070 Ti Super sistem için 15 bin TL'ye monitör önerisi

Bütçe
15.000

peebles

Picopat
Daha fazla  
Sanırım en az 2K bir monitör almam gerekiyor.
Ürünü trendyol/amazon belki N11'den almayı planlıyorum (peşin 6taksit için), bildiğiniz ürünlerde yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bütçe 15k.
Kullanım amacı: Oyun, yazılım, günlük.
Şimdiden teşekkürler :)

Sanırım en az 2K bir monitör almam gerekiyor.
Ürünü trendyol/amazon belki N11'den almayı planlıyorum (peşin 6taksit için), bildiğiniz ürünlerde yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bütçe 15k.
Kullanım amacı: Oyun, yazılım, günlük.
Şimdiden teşekkürler :)

Hocam HP Omen'in satışı yok şu anda, üstteki de vatan'da 15/3=5k aylık oluyor, zorlar beni.
Bu nasıldır?

Gigabyte biraz butcemi aşıyor ama inceleyeyim sağ olun.MSI tek ürün kalmış n11de diğerlerinde de taksit yok,alamam.
Bu nasıldır sizce Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Hocam HP Omen'in satışı yok şu anda, üstteki de Vatan'da 15/3=5k aylık oluyor, zorlar beni.
Bu nasıldır?

Gigabyte biraz butcemi aşıyor ama inceleyeyim sağ olun. MSI tek ürün kalmış N11'de diğerlerinde de taksit yok, alamam.
Bu nasıldır sizce Amazon.com.tr

İdare eder ama Full rekabetçi oynayan biri değilsen bunun yerine 170Hz daha kaliteli paneli olan bir model almak daha mantıklı.

İdare eder ama Full rekabetçi oynayan biri değilsen bunun yerine 170Hz daha kaliteli paneli olan bir model almak daha mantıklı.

Hocam kaliteli olsun deyip 10 bin bandına düştük birden, kafam karıştı. Full rekabetçi oynamıyorum bu arada ,bazen Rainbow Six girerim.Birçok türden oyun oynuyorum.

Hocam kaliteli olsun deyip 10 bin bandına düştük birden, kafam karıştı. Full rekabetçi oynamıyorum bu arada, bazen Rainbow Six girerim. Birçok türden oyun oynuyorum.

Bu da olabilir bu arada. Full rekabetçi oynayan biri değilsen 240 almak zorunda değilsin. 240 para ekliyor aynı monitörün üstüne sadece. Arada bir oynuyorum dersen 165 veya 180Hz bir monitörde seni memnun edecektir.

Bu arada ben de yakında QHD alacağım hikayeli oyunlar için ama her sene garanti 3-4 ayımı sadece rekabetçi oyunlara gömdüğüm ve şu an halihazırda 240Hz bir monitörüm olduğu için 240 alacağım yoksa 165-180Hz QHD bir monitör de daha önce bu Hz miktarını kullanmayan adamı gayet tatmin eder.

Bu da olabilir bu arada. Full rekabetçi oynayan biri değilsen 240 almak zorunda değilsin. 240 para ekliyor aynı monitörün üstüne sadece. Arada bir oynuyorum dersen 165 veya 180Hz bir monitörde seni memnun edecektir.

Bu arada ben de yakında QHD alacağım hikayeli oyunlar için ama her sene garanti 3-4 ayımı sadece rekabetçi oyunlara gömdüğüm ve şu an halihazırda 240Hz bir monitörüm olduğu için 240 alacağım yoksa 165-180Hz QHD bir monitör de daha önce bu Hz miktarını kullanmayan adamı gayet tatmin eder.
Anladım hocam buna ve gigabyte a bakıyorum o zaman bu arada
Attığınız modelin 170Hz olanını mi atmak istemiştiniz önceki yazdığınızıa göre o anlaşılıyor.

Son düzenleme:
Anladım hocam buna ve gigabyte a bakıyorum o zaman bu arada
Attığınız modelin 170Hz olanını mi atmak istemiştiniz önceki yazdığınızıa göre o anlaşılıyor.
Evet 170hz olan modeli

Yeni konular

Geri
Yukarı